Резултати от 1 до 6 от общо 6

MP3 Player

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    227
    #1

    MP3 Player

    Не знам доколко тук е мястото на тази тема, ама не открих друго подходящо....

    Въпроса ми е може ли някой да ми препоръча MP3 player само за малките дискове(8cm) и по възможност да каже цена и ако знае в коя фирма се продава. Става въпрос за София. Обиколих няколко магазина, но никъде нямаше нищо.

    Предварително благодаря.

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    MP3 Player

    Такъв май не съм забелязал на пазара. Ако те интересува нормален CD MP3 Player, ми се мярка един сносен почти нов, на който мисля да му искам 90-100 лв.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #3

    MP3 Player

    Малки CD/MP3 плейъри има в ComelSoft на ул. "Раковски".



    Виж тази продуктова категория, обърни внимание на модела MP3/CD Player A-Max NAPA MCD380.

    http://www.comelsoft.com/product.php?lang=bul&title=mp3



    Иначе офертата на Docker-а е много добра... [:P]

  5. Gadget
    Guest
    #4

    MP3 Player

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.....



    Иначе офертата на Docker-а е много добра... [:P]



    <div align="right">Originally posted by Dark Skywalker - 13/05/2004 : 22:33:36</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    С малка корекция офертата е на Gadget

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    227
    #5

    MP3 Player

    Ще трябва да откажа офертата на Gadget, тъй като ме интересуват устройства специално за 8 сантиметрови дискове.



    http://www.comelsoft.com/images/mp3/101073.htm



    Кажете си мнението за това устройство - освен, че е "леко" грозновато - заслужава ли си и т.н., понеже не съм много наясно по темата. Примерно LCD дисплея като е отделно няма ли опасност по-бързо да се повреди, да е по-неудобно или нещо такова....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    27
    #6

    MP3 Player

    Амииии,

    Такова нещо съм виждал, даже и слушал )

    Имам в предвид не това което го има на линка, а едно устройство на Philips. Не се сещам точно за модела, но е малък (за 8 см дискове) и червен. В TECHNOPOLIS го имаше преди време за 349лв. Ако те устройва. Иначе ако не ти се свидят парите си го вземи - няма да съжаляваш. Поддържа CD-R/RW, MP3 и май WMA

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-ray player или Media Player?
    От diss във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 10-06-11, 16:49
  2. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34
  3. VHS player?
    От enermax във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-07, 02:25
  4. Flash Player 8 and Flash Player 7 Statistics
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 24-05-06, 12:15
  5. Player For AVI
    От DHCP във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-10-02, 09:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе