Резултати от 1 до 7 от общо 7

Къде може да ми бъде направен оптичен кабел?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #1

    Къде може да ми бъде направен оптичен кабел?

    Около 20м.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #2

    Къде може да ми бъде направен оптичен кабел?

    Обикновено ги правят в някой завод. Когато на човек му трябва такъв кабел, смятам, че е по-редно да попита от къде да си закупи такъв. И ако въпроса е наистина такъв, отговора е много лесен: има достатъчно много магазини където продават такива кабели, различни капацитети и с различен брой нишки, и аксесоари за оптични мрежи и връзки.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    124
    #3

    Къде може да ми бъде направен оптичен кабел?

    Опитай примерно в Net Is.: http://www.netis.bg/

    9624435, 9624437. Продават кабели, но освен това са и много добри в изграждането на мрежите и могат да ти дадат и съвет (ако имаш нужда разбира се)


  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #4

    Къде може да ми бъде направен оптичен кабел?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Обикновено ги правят в някой завод. Когато на човек му трябва такъв кабел, смятам, че е по-редно да попита от къде да си закупи такъв. И ако въпроса е наистина такъв, отговора е много лесен: има достатъчно много магазини където продават такива кабели, различни капацитети и с различен брой нишки, и аксесоари за оптични мрежи и връзки.



    <div align="right">Originally posted by Whiskey*-*28/05/2004*:* 10:47:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Що за отговор?!



    Благодаря Star Warrior, говорил съм с тях, просто търся алтернатива

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #5

    Къде може да ми бъде направен оптичен кабел?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Обикновено ги правят в някой завод. Когато на човек му трябва такъв кабел, смятам, че е по-редно да попита от къде да си закупи такъв. И ако въпроса е наистина такъв, отговора е много лесен: има достатъчно много магазини където продават такива кабели, различни капацитети и с различен брой нишки, и аксесоари за оптични мрежи и връзки.



    <div align="right">Originally posted by Whiskey*-*28/05/2004*:* 10:47:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Що за отговор?!





    <div align="right">Originally posted by breiii*-*29/05/2004*:* 01:12:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    <font color="blue">/off/

    на мен отговора ми хареса [^][^][^][^][^][^][^][^]

    /off/</font id="blue">





    за да не излезе, че се заяждам - все едно да попитам:



    - къде могат да ми направят "гаубица" ?

    естествено, че ще ми отговорят:



    - някъде край Карлово има един завод....










  7. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #6

    Къде може да ми бъде направен оптичен кабел?

    Предполагам, че се има предвид не буквално къде може да се произведе оптичен кабел, а къде може да се сглоби такъв кабел със съответните накрайници, сплайсване и т.н.

    www.vilmat.com

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #7

    Къде може да ми бъде направен оптичен кабел?

    По-добре да замълча....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. КУПУВАМ ОПТИЧЕН КАБЕЛ
    От salico във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 10-03-12, 00:28
  2. Препоръчайте ми оптичен кабел
    От Frost във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 24-09-07, 17:33
  3. оптичен кабел 10м.
    От millepetrozza във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 25-08-07, 00:37
  4. Оптичен кабел или Коаксиал ?!
    От Velocyraptor във форум Аудиотехника
    Отговори: 20
    Последно: 15-10-06, 21:14
  5. Проблем с оптичен кабел!!!
    От Nsitnov във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 25-05-04, 14:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе