Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с Принтер HP 510 и мастило

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #1

    Проблем с Принтер HP 510 и мастило

    Здравейте, незнам т'ва дали е за тука, но да ви кайа какъв ми е проблема.

    Онзи ден (в сряда) ми свърши мастилото в главата на принтера. Сипаха ми ново мастило в нея, като тя (главата) е оригинална, и я пълня за първи път. Всичко си беше нафред, мастилото не течеше и си пишеше нпрмално. И така до петък. Вчера не съм писал, сега, преди няколко часа реших да разпечатам един текст и гледам, че ми дава, че не може. Първо реших, че не иска да захапе хартията, но после видях, че свти копче, под което пише "nstall Print Cartriclode" . и си мига. Извадих главата, сичко си изглейда наред, мастилото не е засъхнало. Върнах я - същото. Рестартирах принтера, реинсталирах го, рестартирах и ПЦ-то, нищо. Някой дали щше може да ми помогне?

    Благодаря []

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Проблем с Принтер HP 510 и мастило

    Oтиваш в настройките на принтера и правиш следното<font color="red">:</font id="red">



    <font color="red">- </font id="red">(Deep) Cleaning (софтуерно, а не ръчно) толкова пъти, колкото е нужно, за да излезе тестовата линия без прекъсвания по нея, което ще значи, че нямаш запушени дюзи. Понякога е нужно да се пусне 2-3 пъти, а понякога 20-тина пъти. Никога не допускай мастилото да ти свърши докрай, защото картриджа прегрява, а мастилото, когато е в него го охлажда. т.е. доливай мастило, когато картриджа е наполвина празен и така няма да имаш нужда от дълбоко почистване на дюзите и ще удължиш живота на главата.

    <font color="red">- </font id="red">обикновен тест - ако не е добър пак софтуерно дълбоко почистване на главата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. МФУ Лексмарк - мастило
    От vnedel4ev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-11-10, 10:03
  2. Проблем с принтер
    От DerekMTN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-03-06, 13:55
  3. Петно от мастило - как се маха ?
    От nikolin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 30-10-04, 13:28
  4. Epson C70/C80 проблем с проклетото мастило
    От cold_fusion във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-09-04, 12:44
  5. Проблем с принтер
    От bib във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 17-03-04, 14:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе