Резултати от 1 до 7 от общо 7

Сканиране на негативи по-голями от 35мм?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #1

    Сканиране на негативи по-голями от 35мм?

    Има ли скенер който да може да сканира негативи със широчина по голяма от 35мм (трябва ми за негативи с широчина 60мм приблизително-не съм мерил точно)?

    Или пък кажете ако знаете фирма каде мога да си занеса негативите и да ми ги сканират.




  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Сканиране на негативи по-голями от 35мм?

    Ами че то за моя скенер има пиставка за негативи по големи от 35мм. Скенерфа ми е НР5300С. Щот този офис скенер може значи и професионалните скенери за негативи ще могат.

    За повече информация тук http://www.photo-forum.net

    Питай и ще ти кажат.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Сканиране на негативи по-голями от 35мм?

    Преди време го обсъждахме този въпрос (включително и ти[:D]).

    Ето тук: http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=12731

    Едва ли може да се изисли нещо ново.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #4

    Сканиране на негативи по-голями от 35мм?

    да - наистина обсаждахме тази тема и аз съм писал в нея(скенера за който съм писал може да сканира само 35мм негативи), но в нея не стана въпрос за голями негативи(както и в други теми по този въпрос) и затова прецених че е по-добре нова тема.


  6. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #5

    Сканиране на негативи по-голями от 35мм?

    Аз съм с епсон 2400 фото и той може да сканира по-големи негативи...според мен във фотото най-добре знаят и най-добре го могат

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #6

    Сканиране на негативи по-голями от 35мм?

    Благодаря на Lupus че ми напомни за предишния топик по такава тема[:I]. От него се сетих за К-реклама и им се обадих - та при тях ще сканирам негативите. Скъпичко ще излене ама няма начин. Иначе негативите който искам да сканирам са с размери 56х56 мм (това са р-те на самото изображение - без полетата отстрани).

    И нещо друго - сега пък ми трябва <font color="red">(edit) да купя</font id="red"> скенер да сканира А3

    [?]


  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #7

    Сканиране на негативи по-голями от 35мм?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И нещо друго - сега пък ми трябва скенер да сканира А3

    [?]



    <div align="right">Originally posted by bucho*-*11/08/2004*:* 23:30:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Питай пак там!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. RemoteScan - сканиране по мрежата
    От Ivo Wolfen във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 17-12-08, 14:08
  2. Софтуер за сканиране на мрежа
    От mitkomm във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 07-11-08, 23:14
  3. програма за лан сканиране
    От ttyy във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 13-09-06, 15:33
  4. Отговори: 6
    Последно: 13-11-05, 14:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе