Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

DVDRW???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #16

    DVDRW???

    dvd записвака + неро (или друго което те кефи)

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #17

    DVDRW???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">имам LG-то... по дефиниция не ме кефи, че има ограничение на броя слагания на матрични DVD-та от различни региони и след това устройството спира да работи!!! Едва ли някога ще опра до това ограничение, но зареди него няма да си взема повече лг!



    иначе не съм го пробвал на много носители, но на тези които съм пробвал е работило добре, но бавно...



    може да погледнеш това:



    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=16469



    <div align="right">Originally posted by dg*-*10/09/2004*:* 23:57:18</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Виж на това място http://tdb.rpc1.org/#GSA4120B

    там има firmware за твоят модел.

    Успех!

  4. x15
    x15 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    101
    #18

    DVDRW???

    Здравейте собственици на LG 8.5GB DVD Ram, GSA-4120B [?] наскоро си купих въпросния модел и в нета намерих доста разнородни спецификации, има ли някой този модел и с какви впечатления е от него???

    2> В Неро инфо инфо тул има опция която показва серииния номер само дето е различен от този на корпуса... това нормално ли е?

    3>Ако поставиш примерно 4Х диск само на 4Х ли мойе да го записваш заштото другите скорости нещо не ми се показжат???

    Благодариа за помоща.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #19

    DVDRW???

    х15, аз пък искам да те попитам в бутилка от 1 литър можеш ли да налееш 2 литра? []

    след като пише на диска "х4", значи е "х4"



    p.s. и недей се притеснява за серийния номер, а залегни повечко на граматиката...

  6. x15
    x15 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    101
    #20

    DVDRW???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">х15, аз пък искам да те попитам в бутилка от 1 литър можеш ли да налееш 2 литра? []

    след като пише на диска "х4", значи е "х4"



    p.s. и недей се притеснява за серийния номер, а залегни повечко на граматиката...



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*18/02/2005*:* 09:35:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    БлагодарЪ за граматическите съвети но имах нужда от хардуерни...[]



    Номера е там че като сложа и 8Х диск (ТраксДата) пак не ми дава повече от 4Х, а до колкото си спомням навремето когато излизаха СД-записвачките нямаше проблем да пържеш дискове на скорост нат означената на подложката[?]

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    192
    #21

    DVDRW???

    Мисля и аз да си купувам нова ДВД записвачка, че стария ми Philips взе да издава багажа.Обаче все още се чудя кое да си взема от тези две:

    NEC 3520A

    LG 4163B



    Разлика в цената е малка важно е качеството,най-вече коя ще запише повече дискове.А и май NEC 3520A не записва в/у DVD-RAM.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    64
    #22

    DVDRW???

    @x15 - Възможно е програмата за запис да не ти позволява по-висока скорст. Изтегли си нова версия или Update.

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #23

    DVDRW???

    x15, a дава ли ти възможност да пишеш на скорост по-малка от 4Х.

    Дали ще ти даде да пишеш на скорост по-висока от обозбачената, зависи от записвачката и от самата бланка. Съвременните записвачки (CD i DVD) имат система за тестване на отражателната способност на диска преди запис. В зависимост от получените резултати се определя и максимално допустимата скорост на запис. Не съм сигурен дали всички записвачки го поддържат. За Plextor и NEC съм сигурен - аз съм с такива. Важна е също служебната информация която е записана на празната бланка (служи за правилното разпознаване на диска) - тук има предвид ментетата . За целта можеш да ползваш 'DVD identifier' .

    За Траксдата - при мен DVD-R на 8Х също не иска да ги пише на повече от 4Х (но ми дава възможност и за 1Х и 2Х), докато на DVD+R, пак Траксдата - пише на 8Х без проблем (NEC 2500A). Вербатим на 4Х, ми позволява да ги пиша на 6Х и 8Х, но не съм пробвал какво се получава на практика (т.е. дали ще се четат коректно след това). В последно време ползвам Рико DVD+R, 8Х - много съм доволен от тях. За Вербатим-а на 8Х - няма нужда от коментар - добри са, но са на почти двойна цена.....

  11. x15
    x15 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    101
    #24

    DVDRW???

    Записвам с неро 6.. (една от последните версии)

    ТраксДатата +R ми дава само 4Х и 2,4 въпреки че на нея пише 8Х, на принко -R позволява запис на 2 и на 4Х.

  12. x15
    x15 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    101
    #25

    DVDRW???

    Смених си фируера с версия 115 и мисля че си реших проблема[], интересното е че записвачката на друг комп си работеше супер вкл и с траксдата и със стария фирмуер и неро6.3, с новия фирмуер 115 и неро 6,6 сега разпознава всички дискове които пробвах на означените върху тях скорости.

    Благодаря на всички!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Продавам си компютъра на части(MB/CPU/RAM/HDD/VGA/DVDRW/PSU)....
    От skynetoper във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 24-08-12, 07:52
  2. Проблем с Lite-On DVDRW
    От Niakoi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-09-07, 15:28
  3. Проблем с NEC DVDRW ND-3540A
    От Mindbased във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 07-09-07, 00:14
  4. Какво DVDRW da si vzema
    От lanselot_bg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-12-04, 11:20
  5. otnosno DVDRW???
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-02-04, 20:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе