Резултати от 1 до 4 от общо 4

какви части да си купя?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #1

    какви части да си купя?

    вече забелязвам, че ми е време за update, понеже Р3 на 800мхерца нещо не върви добре с нови игри. LOL



    Така че дайте съвет за ново дъно, ДДР рам, процесор, видеокарта. И всичко това да е в рамките на 400-500$.



    Дали старото ми захранване и кутия ще свършат работа или ше трябва и тях да сменям?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    какви части да си купя?

    AMD64 ~ 135$

    Epox xxx ~ 100$

    VDC 6800 ~ 290$ ili 5900XT ~ 180$

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #3

    какви части да си купя?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Дали старото ми захранване и кутия ще свършат работа или ше трябва и тях да сменям?



    <div align="right">Originally posted by user25 - 06/12/2004 : 22:03:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да беше казал какво ти е захранването, че да ти кажем да или не... [:D]

    Най-вероятно ще трябва да го смениш с някое по-мощно (400 W и нагоре). Само че не JNC или Codegen, нали се сещаш.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #4

    какви части да си купя?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Дали старото ми захранване и кутия ще свършат работа или ше трябва и тях да сменям?



    <div align="right">Originally posted by user25 - 06/12/2004 : 22:03:39</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да беше казал какво ти е захранването, че да ти кажем да или не... [:D]

    Най-вероятно ще трябва да го смениш с някое по-мощно (400 W и нагоре).

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    на него пише Foxconn QC 08 b ама гледах на страницата на Foxconn и няма такова нещо. Също забелязах, че има две възможности 115 W и 230 W. Май ще трябва да го сменя наистина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какви зареждащи се батерии да си купя? Имам зарядно ВАРТА!
    От malttihristov във форум Друга битова техника
    Отговори: 14
    Последно: 25-10-18, 15:08
  2. Какви 5.1 слушалки да си купя?
    От GGG във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 4
    Последно: 23-03-17, 10:55
  3. Отговори: 21
    Последно: 12-08-12, 19:32
  4. Какви 5.1 колони?
    От LexHammer във форум Тонколони
    Отговори: 13
    Последно: 26-11-11, 10:14
  5. Отговори: 4
    Последно: 01-04-08, 13:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе