Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

TFT vs CRT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    45
    #16

    TFT vs CRT

    TFT само ако става въпрос за офис, гледане на филми и т.н. За игри и Особенно за работа-CRT. Един познат си взе ТФТ за чертане и така съжалява, да не говорим за дизайн където, ако се провали печат за няколко хиляди лева, защото тъпото ТФТ не показва реално цветовете, ще му се стъжни....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    53
    #17

    TFT vs CRT

    Не съм специалист, но съм се интересувал и аз малко. За това ще си споделя скромното потребителско мнение:



    makaveli17:За по-продължителна работа наистина ти трябва TFT.

    За офис приложения и работа в интернет са идеални

    Обаче ако ще играеш на игри много трудно ще намериш някой с достатъчно малко време за реакция.

    Например на линка за 19" iiyama ProLite E485S-B, който Zetle е дал пише контраст 800:1 - повечето модели които съм виждал са с 400:1 или 450:1.

    Обаче времето му за реакция е 23 милисекунди - адски бавно за игри.

    И за тая цена предполагам, че все нещо друго също ще му куца.



    KOKOSH: За 17" BENQ има ревю на HardwareBG. Виж го! Пише, че 8-те милисекунди са малко повече и освен това сливал близките цветове. Иначе наистина е екстра за цената си. Един приятел го ползва на работа си ( в един клуб ) и ми хареса като го видях. Обаче не съм виждал как се представя с игрите.



    Аз съм си фен на CRT иначе. Имам ViewSonic PF790 19". Изкарва хубави цветове и си ми поддържа 1280х1024@90Hz ( пък е от 2001 година ).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    45
    #18

    TFT vs CRT





    Аз съм си фен на CRT иначе. Имам ViewSonic PF790 19". Изкарва хубави цветове и си ми поддържа 1280х1024@90Hz ( пък е от 2001 година ).



    vladii Подкрепям мнението ти по темата. И поздравления за монитора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе