Резултати от 1 до 8 от общо 8

Мастилници за Canon PIXMA iP4000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #1

    Мастилници за Canon PIXMA iP4000

    Свърши ми голямата черна мастилница Black [3e]

    Мога ли да печатам цветно без празната голяма черна мастилница, при условие, че останалите четири са пълни? Какво мислите по този въпрос?



    С какво да я заменя - с оригинална, с друга (каква) или да я пълня?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #2

    Мастилници за Canon PIXMA iP4000

    Имам Пиксма 3000. Мисля че неможеш да печаташ каквото и да било при липса на която и да е от петте в твоя случай касети. Вариянтите са да си купиш нова оригинална или алтернативна. Има едни много готини на Алпес. 7лв струва черната касета и все пак си е фабрична. 100% съвместимост. Да пълниш не ти препоръчвам. При тези цени на касетките риска да протече нещо и да купуваш нова глава е неоправдано висок. (http://www.alpesbg.net/)

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #3

    Мастилници за Canon PIXMA iP4000

    Whiskey, благодаря ти за отговора. Ако си от София, би ли ми казал къде да се насоча да ги търся, че където вляза, има само оригинални на Канон

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #4

    Мастилници за Canon PIXMA iP4000

    Jenny прегледай на линка който ти дадох. Фимата е Пловдивска, пък аз съм от Бургас . Предполагам няма проблем да закупиш дистанционно. В ценовата им листа се ориентирай по номера на консуматива а не по принтера за който е. Нашите които са ни нужни там са записани като BCI6X, като този Х означава респективно С, М, Y.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #5

    Мастилници за Canon PIXMA iP4000

    Whiskey, аз също съм с 3000, да знаеш че в Бургас за сега най-евтини консумативи съм открил в магазина на Комнет - до Панда-та, 6лв е цветната мастилница (говоря, разбира се, за не Канон-ски мастила).

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #6

    Мастилници за Canon PIXMA iP4000

    За информация на търсещите мастилници в София - Успях да купя мастилницата от Datacom. Струва 10 лв. и е "G&G". Засега особена разлика при отпечатъка няма. Мисля само, че черният цвят е недостатъчно наситен, но не съм сигурна коя от двете черни мастилници на моя принтер участвува.

    Открих също, че он-лайн консумативи може да се купят от http://www.konsumativi.com/, където ми се струва, че цените са ниски.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    33
    #7

    Мастилници за Canon PIXMA iP4000

    Относно печатането без една мастилница дали може или не - най-лесно може да разбереш като пуснеш нещо на печат. Canona е умна машинка и просто не ти дава да продължиш дори да има малко мастило ако не е достатъчно, за да завърши печатът. Относно мастилниците: оригиналните са неоправдано скъпи, а заместителите не са пълни догоре, но за 6-7 лева толкоз[]. Важното в случая е не толкова мастилото, а хартията, на която печаташ - лични наблюдения: хубава хартия - хубави снимки и картинки /дори да не е оригинална хартия, но все пак е добре да пробваш, с коя печата най-добре преди да купиш 100 листа примерно, отсега те съветвам да не е на HP - не защото е лоша, а защото е само за HP/

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #8

    Мастилници за Canon PIXMA iP4000

    Пробвал съм печат на НР медии. Става доста добре. Важно е само да зададаш правилно хартията в драйвера, иначе излизат кофти линии. Аз заредих с мастило на Фулмарк. Черно. От Рива - Бургас го взех на 5.30лв. Мисля че е добро и не се различава от оригиналното черно. Правил съм тест и на фотохартия. Това което казва Боромир е вярно. Хартията е доста важна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000
    От Jogo_1 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 21-03-12, 14:39
  2. Принтер Canon Pixma iP 5200
    От BatVez във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 04-10-10, 17:17
  3. Принтер Canon Pixma MP550
    От dinko77777 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 28-04-10, 15:02
  4. Мастилници/патрони за Canon - BCI-6pC и BCI-6pM
    От ArthurDent във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 13-03-07, 16:51
  5. Купувам принтер Canon IP3000 / IP4000
    От Frol във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 06-03-06, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе