Резултати от 1 до 9 от общо 9

ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    80
    #1

    ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000

    Въпроса ми е, дали някой знае печата ли без странично поле. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Re: ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000

    http://www.parkcameras.com/canon/pri...xma_ip3000.htm

    Тук пише, че може...

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #3

    Re: ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000

    Имам такъв в къщи. Може да печата на различни формати без поле. Печата на специални принтабъл CD/DVD без поле, изобщо не се замисляй а взимай. Ако решиш да ползаш и алтернативни консумативи печата направо ти излиза без пари. Неможеш да намериш нищо с тези функции за тези пари - моят най-приятелски съвет е - ВЗИМАЙ!

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    80
    #4

    Re: ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000

    Благодаря за отговорите, тичам.
    И само един въпрос от кой неоргинални консумативи си доволен ?

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #5

    Re: ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000

    Цитат Първоначално публикувано от Jogo_1
    Благодаря за отговорите, тичам.
    И само един въпрос от кой неоргинални консумативи си доволен ?
    Има едни консумативи на G&G, цената е между 6 и 8лв в Бургас, взимам от тях. Доволен съм.

    Имай предвид само че нещо - не на всички принтейбъл дискове принтера печата добре - проблема предполагам че е в повърхността на дисковете, а не на самия принтер.

    Дискове, върху които печата добре:

    DVD-R/+R
    printable DVD-/+R 8x Traxdata - за съжаление от месеци не съм ги виждал, печата върху тях става страхотен
    printable DVD-R 4x RiTek (made by Traxdata) - от тях има две партиди, връху първата печата не става добре - черното излиза с кафеникави петна, върху по-новата печата е наред. Най-добрия вариант - взимаш по 1-2 бройки предварително за проба, като наблягаш на тъмните и особено на черния цвят. При светлите цветове не си личи чак толкова
    printable Sky DVD-R (от Метро) - горе-долу става печата, ама е леко мътен. Иначе самите дискове са пълен боклук.
    printable Verbatim DVD-R - още не съм ги пробвал, но там, откъде си купувам празни дискове ми казаха че не ги бивало нещо, освен това върху тях до вътрешния кръг е напечатана тяхното лого, което е тъпо, а не е като другите марки - диска е чисто бял и картинката излиза навсякъде на полето.
    printable Princo - печата е мътен и черното не излиза много добре, не ги харесвам.
    printable eProformance - от първите бройки печата ставаше добре, но върху последните черното и тъмните цветове не излизат добре

    личните ми предпочитания - първите Траксдата, които за съжаление вече ги няма, а в момента съм на RiTek.

    CD-R
    там трябва да пробваш, от последните RiTek има две партиди - едната са с голяма дупка и печата на черното и тъмните цветове не става добре, а другата - с малка дупка и печата е добре. Преди имаше чисти Traxdata CD-R - печата ставаше убийствен, за съжаление вече ги няма - внасят по-евтините RiTek и ги пробутват за Traxdata.
    От Вербатим СД-Р не съм доволен.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    80
    #6

    Благодаря ти за обстойното мнение

    Отговора ти беше доста изчерпателен за което съм ти много благодарен, в неделя се надявам да съм щаслив собственик на канончето

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    80
    #7

    Re: ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000

    Така, взех си вече канончето и да си кажа доволен съм, доста добре прави снимки
    Сега идва въпроса с консуматива, попаднах на едни разфасовки по 1л на добра цена на inktec, та мисълта ми е някой дали ги е ползвал и какво му е мнението за тях.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #8

    Re: ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000

    Jogo_1, ще ти кажа нещо, като на приятел и съвсем добре ще е да ме послушаш. НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ПЪЛНЕНЕ. Имам същия принтер от около 6 месеца. Пробвал съм с пълнене с консумативи на ИнкТек. Не че не става, но мацаницата е голяма. Неудобно е, половината мастило изтича, винаги се притесняваш дали няма да протече, протече ли, забрави за гаранция и т.н. Отиди в Метро и си купи консумативи по 4.13 лв. с ДДС е единия цвят. Пак на ИнкТек. Готови касети, като оригиналните, при това и датчиците за останало мастило ще ти работят коректно. За 17 лв. зареждаш пълен комплект мастила и спиш спокойно.

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    1
    #9

    Re:ВЪПРОС ЗА CANON PIXMA IP 3000

    Някой може ли да ми каже защо след като заредих нови мастилнички в принтера не иска да печата цветно?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Принтер Canon Pixma MP550
    От dinko77777 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 28-04-10, 16:02
  2. Продавам canon pixma ip 3000 30.00 лева
    От Jogo_1 във форум Продава
    Отговори: 6
    Последно: 03-07-06, 03:35
  3. Отговори: 0
    Последно: 01-06-06, 12:42
  4. Купувам глава за CANON PIXMA 3000
    От Jogo_1 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 22:14
  5. Отговори: 17
    Последно: 14-03-06, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе