Резултати от 1 до 5 от общо 5

клавиатура

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #1

    клавиатура

    имам един проблем с клавиатурата. когато се натискат повече от 1 клавиш започва да писука много гадно. оправя ли се това нещо или си е така?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    клавиатура

    винаги ли е било така?



    принципно всяка клавиатура има максимум на едновременно натиснатите клавиши. ниският клас "залепва" още на 4-тия, а съм виждал стар logitech, който залепваше на 14-ия!!! не съм виждал обаче такава, която да писука на втория и ми се струва, че вътре нещо не е наред. ако се чувстваш достатъчно компетентен и търпелив можеш да си я отвориш и почистиш... току виж се оправил проблема

  4. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #3

    клавиатура

    Аз бих пробвал първо с друга клавиатура (от комшията), защото не ми се вярва, че е от нея. За мен е по-вероятно да е софтуерен проблем.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #4

    клавиатура

    ми при 2 или 3(по-скоро на 3) копчета като се натиснат едновременно когато се играе на една игра и издава някакъв звук. инсталирал съм необходимия software но явно трябва да се барнат някъде настройките. въпроса ми е някой да е имал същия проблем и ако да дали може да се регулира това нещо или направо да се изключи?

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    клавиатура

    никъде не трябва нищо да се "барва", просто защото клавиатурата явно е такава. на два няма да е, а по-скоро след третия (т.е. на 4-ия както съм написал и по-горе)



    ако искаш да можеш да натискаш повече клавиша безпроблемно - купи си по-качествена клавиатура. тази не е някоя скъпа, нали?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за клавиатура
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 22-10-07, 22:09
  2. Проблем с клавиатура????
    От D3BEP във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 31-10-05, 09:24
  3. драйвер за клавиатура?
    От obshtinska_mishka във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 27-10-05, 02:36
  4. клавиатура
    От iovkito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 04-05-05, 21:12
  5. клавиатура PS/2 към USB
    От Stamen Rusev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-05, 00:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе