Резултати от 1 до 8 от общо 8

клавиатура

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #1

    клавиатура

    здр.имам един голям проблем с клавиатурата си.компутура ми е доста слаб от старите които клавиатурите им са с големите букси.клавиатурата ми 100% работи обаче като си пусна компа което и копче да натисна се чува нещо като щракане от компа и нищо повече.как да си оправя клавиатурата и има ли някакв шанс буксата на дъното да са е скапала.а ако е така продават ли се платки за pci на които да има букса за по новите клавиатури с малкиге букси и за мишка която не е за сом?

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    клавиатура

    сега последно работи ли тази клавиатура или не? или работи на 100%, или се чува само едно щракане и нищо повече. кое?



    иначе "да", преходници се продават, но е по-добре да си вземеш чисто и просто една клавиатура 2-ра ръка за 3-4-5 лв, отколкото нова+преходник

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #3

    клавиатура

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">сега последно работи ли тази клавиатура или не? или работи на 100%, или се чува само едно щракане и нищо повече. кое?



    иначе "да", преходници се продават, но е по-добре да си вземеш чисто и просто една клавиатура 2-ра ръка за 3-4-5 лв, отколкото нова+преходник



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*01/05/2005*:* 01:52:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    здр.явне не съм описал проблема добре.клавиатурата работи обаче буксата на компутура не работи и като натисна нещо се чува щракане от говоритела на дъното нищо повече.исках да кажа че проблема е от компа.и има ли начин да си зема платка с pc/2 букси ?

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    клавиатура

    @iovkito,

    На една букса няма какво толкова да и се развали! Вероятно има отпоено краче (презапояват се) или е разбита - подменя се. Ако не можеш да се справиш сам, помоли някой приятел, който умее да борави с поялника или занеси компа на сервиз. Във всички случаи ще ти излезе по-евтино.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    102
    #5

    клавиатура

    и аз имам един проблем с клавиатурата. като играя на fifa2005 нещо се прецаква и като натисна стрелка на ляво играча тръгва на дясно? някои от копчетата не работят. след като излезна от играта като натисна 8 все едно съм натиснал enter, като натисна enter ми се отваря startmenu? като го рестартирам се оправя и след известно време пак така. махнах драйверите които съм инсталирал за клавиатурата но пак същото. Някакви предложения?

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #6

    клавиатура

    Като стана дума за клавиетури ... да не отварям нова тема .... ! Безжи4на клавиетура + мишка ... ! Я ми препора4айте нещо, разбрах 4е пове4ето имали проблем с батериите .... има ли такива които се продават кмплект за презареждащи батерии + зарядно ....? Ударете едно рамо .... струва ли си да се купуват вобще такива ....

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    клавиатура

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Като стана дума за клавиетури ... да не отварям нова тема .... ! Безжи4на клавиетура + мишка ... ! Я ми препора4айте нещо, разбрах 4е пове4ето имали проблем с батериите .... има ли такива които се продават кмплект за презареждащи батерии + зарядно ....? Ударете едно рамо .... струва ли си да се купуват вобще такива ....



    <div align="right">Originally posted by mxkolev*-*03/05/2005*:* 10:45:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    зависи и от модела, и от качеството, и от интензитета на ползване, но принципно клавиатурите гълтат по-малко, но на мишките трябва да се сменят на <месец.



    ако са на АА батерии тогава е по-лесно, защото хем издържат повече (хубавите са 2100 Ah), хем всички зарядни устройства вървят с 2 или 4 батерии. ако са на ААА (мъничките тънките), тогава трябва да си купуваш и батерии (около 5лв/бр за 850 Ah, т.е. хубави).



    цените на зарядните вървят от 25 лв до 110 лв. разликата идва от марката, 2 или 4 батерии да зарежда едновременно и за колко време. има такива, които зареждат за 15 мин, има и такива за 18 часа.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    132
    #8

    клавиатура

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Като стана дума за клавиетури ... да не отварям нова тема .... ! Безжи4на клавиетура + мишка ... ! Я ми препора4айте нещо, разбрах 4е пове4ето имали проблем с батериите .... има ли такива които се продават кмплект за презареждащи батерии + зарядно ....? Ударете едно рамо .... струва ли си да се купуват вобще такива ....



    <div align="right">Originally posted by mxkolev*-*03/05/2005*:* 10:45:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    аз ще ти препоръчам по добър вариант.вярно е че мишките по бързо скапват батериите обаче зависи каква марка си купиш.продават се безжична мишка+клавиатура+6 зарядни батерии по 1500 ампет часа всяка.работят по следния начин:мишката работи с две батерии , клавиатурата работи сущо с две.устройството което изпраща сигнала се свързва естествено към буксите на компютъра и работи с ток от самия компутур и в него се слагат също две батерии и предавателя отделно че изпраща сигнал е и в същото време зарядно устройство.и така имаш винаги две заредени батерии и като се изхабят да кажем на мишката зимаш тия от предавателя които са се заредили и си слагаш в мишката тия от мишката там и те са зареждат и така си слагаш и сменяш винаги.и комплекта мисля да бече 60 лв аз имам такива и излиза 1000 пъти по изгодно да си купиш комплект с зарядните батерии и зарядното отколкото да си купуваш после отделно.защото една хубава клавиатура е 20 лв и мишката 20 стават 40 а тия са безжични а за моя дискмен само две батерии ми струваха 20 лв тъи че тоя вариант според мен е най добрият е все пак ти си решаваш аз само те посаветвах какво да направиш.дано мнението ми е било от полза

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за клавиатура
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 22-10-07, 22:09
  2. Проблем с клавиатура????
    От D3BEP във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 31-10-05, 09:24
  3. драйвер за клавиатура?
    От obshtinska_mishka във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 27-10-05, 02:36
  4. клавиатура PS/2 към USB
    От Stamen Rusev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 03-05-05, 00:14
  5. клавиатура
    От gonzolito123 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 21-04-05, 11:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе