Резултати от 1 до 3 от общо 3

TRQBVA MI INFO!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    2
    #1

    TRQBVA MI INFO!!!!

    Ako moje nqkoi da mi dade malko info za CREATIVE INSPIRE 5.1 T5900

    shte sam mnogo blagodaren .

    Mislq da si go vzema no vse ote ne sam go 4uval a ne iskam da se hvarllqm na dalboko pri polojenie 4e ne moga da pluvam dobre ako me razbirate

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    TRQBVA MI INFO!!!!

    Ами на латиница трудно те разбираме...

    За колоните какво инфо искаш? Посети ли тази страница http://www.creative.com/products/pro...&product=10323



    Какво друго те интересува? Как свирят?!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #3

    TRQBVA MI INFO!!!!

    Cool_Rapper, Много те моля пиши на кирилица, ако нямаш на компа има на сайта!!!

    Така от 3 месеца имам споменатият от теб модел. Много съм доволен, за парите си 200 лева, дава страхотен звук, чист, баса за 24 W, които пишат, че има е УБИЕЦ. Понеже на работа имам разни ДВД системи мога само да кажа, че работи на цаната на ДВД система от порядъка на 500-600 лева. В ИГРИ и ФИЛМИ са ВЕЛИКИ, но както винаги има едно но: При музика леко се дънят като цяло. Говоря особенно за случая когато искам да чуя нещо с повечко барабани. Просто звука излиза басов колкото и да го намалям, не е това звука на барабана, който търся. Може проблема и да е от моята Creative Live Player 5.1, но не вярвам. Може би ако имам някакъв свестен еквалайзер от там ще мога да го коригирам. Инак ниските и високите са жестоки и чисти! Просто в тоя ценови диапазан, няма друго което да му скочи. Доста хора могат да кажат LUXEON, но понеже имам наблюдение над тах почти 2 години, мога да кажа с чисто сърце, CREATIVE RULZZZ!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Trqbva mi FireWall
    От elios във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 19-03-03, 01:26
  2. trqbva mi nqkav file convertor
    От CECI86 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-12-02, 21:25
  3. kakva programa mi trqbva za da.....
    От mistermeth във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 15-05-02, 07:06
  4. Trqbva mi savet za mishka
    От ALFi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-05-02, 10:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе