Резултати от 1 до 10 от общо 10

ATI RADEON 9600 PRO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #1

    ATI RADEON 9600 PRO

    Въпроса ми е следния.Имам такава карта повече от година.Притеснявам се от факта, че всички игри до сега ми вървят перфектно.Само на най тежките вдигам температура , но не повече от 47 - 55 градуса.Тази карта ако не бъркам със сигурност не е геймърска.
    Би ли някой обяснил на какво се дължи стабилният и режим на работа.По картата не е правено нищо.
    Благодаря

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #2

    Re: ATI RADEON 9600 PRO

    "...на какво се дължи стабилният и режим на работа." ?
    Странен въпрос :-)
    Може би добра изработка и добра съвместимост с другите ти части ...

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #3

    Re: ATI RADEON 9600 PRO

    Тук http://www.digit-life.com/articles2/.../r9600pro.html
    намерих малко информация.Не съвсем по зададения от мен въпрос, но може да бъде полезна и за други.

    п.п
    Според мен интересни са сравнителните тестове.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #4

    Re: ATI RADEON 9600 PRO

    Е на тия тестове игра под 3 години няма Иначе, като чуя "на мен ми върви перфектно с 5200", "на мен ми върви перфектно с 9600" и ме напушва на смях. Някой трябва да се опита да не бъде субективен, а обективен Тоест, мери се производителност при определени условия и се сравнява с други карти, поставени при същите условия. "На мен ми върви перфектно" не значи нищо. Ти може да наричаш "перфектно" и 15 фпс. Говори в тестове.

  6. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Re: ATI RADEON 9600 PRO

    Момчета... 2005-та година е... Що за странна тема, що за странни тестове, които са правени преди 3-4 години?
    Не разбирам как може да те притеснява факта, че нещо работи задоволително според твоите изисквания. Не ми се мисли как ще започне да те притеснява ако стане незадоволително...
    Иначе, за всеки разумен потребител /не геймър/ 9550, х550, 9600 серията са задоволителни за относително комфортно ползване в момента.
    Оттам нагоре е за фенове.
    Неслучайно, 9550, х550, 6200 ще образуват огромен процент от общите продадени карти за 2005-а. Догодина... току виж дошло времето на 6600 и х700 като най-масова карта, но ме съмнява.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #6

    Re: ATI RADEON 9600 PRO

    Здравейте,
    както сте разбрали , аз не обичам да споря, да влизам в излишни полемики
    и да пълнч форумите с безмислици.Въпроса ми беше много ясен, даже пределно ясен.
    Какво е вашвто обяснение че най тежките игри вървят без проблем.Повтарям без проблем.Това ме смущава!?Не би трябвало да е така, предполагам ясно се изразявам.
    А каква била 9600 PRO, дали ставала за това или за онова, дали сме 2005-та , кой век сме , моля най-учтиво тези да си спестят коментарите.
    Ако някой има задълбочен отговор по въпроса-->моля.
    благодаря!

  8.  
     
  9. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re: ATI RADEON 9600 PRO

    Обяснението ми е, че твърдението ти е грешно и подвеждащо. Най-тежките игри наистина вървят, но с много компромиси и условности, което е всичко друго, но не и без проблем. Чети внимателно какво е писано, прочети какво е написла KOKOSH относно изискванията и разбиранията на всеки за понятието "без проблем"

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    215
    #8

    Re: ATI RADEON 9600 PRO

    Благодаря крис,
    с това темата е приключена
    Благодаря
    п.п
    Молбата ми е да формулираш понятието "обикновен потребител"?Необикновените потребители кои са според теб?
    Може и да не се отговаря на последното.Аз имам обяснение поне за това:-)

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #9

    Re: ATI RADEON 9600 PRO

    Цитат Първоначално публикувано от fiorino
    Молбата ми е да формулираш понятието "обикновен потребител"?Необикновените потребители кои са според теб?
    Еми например, ти си необикновен потребител. Ако всички бяха като теб, първо, върха на видеокартите още щеше да е 9700про, и второ, фирмите за видеокарти щяха да са фалирали поради липса на пазар. Аз поне съм обикновен потребител и си напазарувах 6800GT преди време

  12. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #10

    Re: ATI RADEON 9600 PRO

    Искам да попитам от любопитство - с какво мериш температурата и каква намираш за допустима? Аз съм "чувал" за доста по-високи горещини, но така или иначе стандартното обяснение в случая е че всяко такова парче хардуер (ако не е клокнато и зле охладено) следва да си работи напълно стабилно по простата причина, че по-голямо натоварване от 100% няма. Съвсем друг е въпросът колко работа свършва, задоволително ли и т.н. (Виж, когато нещо откаже много ме кефят обяснения от типа "ами много го товариш"). Радвай се на стабилността, докато я има Аз лично я намирам за най-висшата степен на комфорт. Простете ми за общия отговор, да кажем, че е ... философски. А, да вметна и че е доста дразнещо когато някой ти обяснява колко било жалко и смешно да си доволен от каквото имаш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнение за Radeon 9600 128/128
    От MetalMilitia във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-05, 00:53
  2. RADEON 9600 кепчер
    От BokoB във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 06-07-04, 13:44
  3. Radeon 9600 pro-проблем с out-a
    От cvetan_pl във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 23-06-04, 21:11
  4. radeon 9600 64 bit
    От qscwdv във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 09-11-03, 18:33
  5. Ati Radeon 9600
    От @facenet във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 05-11-03, 11:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе