Резултати от 1 до 12 от общо 12

Какъв е проблема!!!-?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #1

    Какъв е проблема!!!-?

    От 2-3месеца наблюдавам компютъра ми работи много лошо!!Когато играя игра-UT2004от време на време- блокира мишката за 2 секунди и се разместват фигурите на играта и песента се бъгва-даже и на новата мишка!!!-Постоянно насича и блокира често!Незнам откакво е ,но би трябвало да е от чипсета,но не съм сигурен.Предлагат,че тази игра може да се играе на 1200MHz!A моя е 2500+!Всеки ден е така!Даже и на QUAKE 3 ARENA(за 200MHz)!!! Някой знае ли защо е така?

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    За теб честно въобще не бих тръгнал да ти обяснявам кво може да е, щото ще трябва после да издадем Том избрани съчинения - PC maintenance for Dummies.
    Вземи си виж натоварването на машината, всички видове памет, ресурси.
    Бог знае къв троянец, вирус и прочие си пипнал... не се знае и кви драйвери си слагал и кво си им настройвал...

    Личен съвет: Викни някой разбиращ, дай му 20 лв. и за 1-2 часа ще ти направи профилактика...
    Ако не, купи си ново PC и преинсталирай всичко отново, може да научиш още нещо... преинсталирането помага

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    Отвори кутията и насочи един голям вентилатор да духа вътре. Поиграй малко така и виж дали пак насича - след тово пиши тука каво е станало.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    И не на последно място: Питай баща си... :knuppel2:

  6. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #5

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    Баща ми разбира от такива работи.Той е програмист.И когато пипна чипсета е много топъл.А и моята кутия има 3 допълнителни вентилатора.Но не помогна.Когато играх на неговия компютър всичко вървеше без проблем.И от хард диска ми много често изчесват данни,игри без да съм ги трил.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #6

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    Според мен трябва да пишеш на Касперски лабораториите, вероятно ще проявят интерес към 'развъдника' ти :dock:

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #7

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    Точно пък на програмиста му е нужно да разбира от греещи чипсети, ама айде... за баща ти ще направим изключение.

    И на мен оная ми работа "грее", ама нито насича, нито блокира.

    Така, че щом 2-3 месеца не ти е правило впечатление, можеш да изчакаш още 2-3. Ще дойдат извънземните насам и ще им го дадеш на сервиз. А те знаят за неща, които баща ти хич не е и чувал...

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #8

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    IvO™, че MAD дразни с глупавите си въпроси - дразни, ама не мислиш ли че и ти малко прекаляваш с заяждането си?!
    MAD послушай Gadget и вземи та порастни малко, а и нещо ми се струва че постановки разиграваш.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #9

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    Bucho, да не мислиш, че той чете задълбочено постовете на някой тук? Или че отговаря адекватно?

    P.S. Или че въобще някога е пробвал това, което повечето потребители на драго сърце му предлагат да направи?

    Не ми се вярва, ама хич...

  12. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #10

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    Аз наистина имам такива проблеми!И аз 3 пъти преинсталирах UT2004,защото беше повредена.И Quake 3 също.Но със сигурност нещо не е в ред-в София компютъра UNREAL TOURNAMENT-а стои на хард диска 4 години без да се поврежда както и Quake 3.А тук само нещо изчезва.А антивирусната не е засякла някакви вируси-тя засича винаги и пуска аларма-само 1 път хванах вирус и го засече и го махна.И това не е нормално.
    A пък вчера когато правих UPLOAD на filefront.com ми се бъгваха и 2-та броусуера-firefox i IE7.И upload-a беше неуспешен.Рестартирах го и непомогна.На 1 мой приятел брат му си преформатира системата след някакви проблеми.И погоре в поста ми бях казал-че на компзтъра му е сложено 3 вентилатора,но непомага.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #11

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    IvO™, връщам си думите назад - това момче не взима от дума!
    Михайле, ти или се правиш на щур или...... Толкоз време в този форум не направи опит да научиш нещо от другите, и само дразниш - виж за справка рейтинга ти. Вземи чети внимателно какво пишат другите и най-важното - опитай се да мислиш! Послушай съвета на Gadget и извикай някой да ти преинсталира компютъра (тук се няма предвид да преинсталираш играта както мислиш ти а цялата система), виж си и охлаждането както ти писа Pat.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: Какъв е проблема!!!-?

    краен съвет:

    MAD, повикай някой, който разбира. НЕДЕЙ да пипаш ти! за "изчезващите" неща питай баща си - той ги трие най-вероятно. за проблемите с интернет - имаш вируси, пусни си антивирусна програма, и такава срещу реклами и други подобни неща (питай някой, който разбира).

    точка по въпроса

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Пералня EDESA - Какъв ли е проблема? ПОМОЩ за съвет!
    От soon във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 15
    Последно: 16-01-13, 20:18
  2. Отговори: 4
    Последно: 31-07-09, 22:07
  3. Имам два проблема
    От Tyna във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 25-10-08, 21:16
  4. Няколко Проблема
    От Lyolyo във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 27-10-06, 22:02
  5. Няколко проблема с IPB
    От vankata във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-06, 15:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе