Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за DVB карта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    20
    #1

    Въпрос за DVB карта

    Въпросът ми е ако имам DVB карта мога ли с някакъв софтуер за пусна video streem към други компютри, но те да могат сами да си избират канала който ще гледат(знам че при обикновенните TV tuner-и не може) . Ако някой знае нещо по въпроса, нека сподели.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #2

    Re: Въпрос за DVB карта

    Цитат Първоначално публикувано от asso
    Въпросът ми е ако имам DVB карта мога ли с някакъв софтуер за пусна video streem към други компютри, но те да могат сами да си избират канала който ще гледат(знам че при обикновенните TV tuner-и не може) . Ако някой знае нещо по въпроса, нека сподели.
    Не може (мисля,че беше разисквано вече,но не помня в коя тема).В даден момент тунерът на картата е настроен само на една честота (на нея може да се излъчват и повече от една TV-програма),но на изходите (видео и аудио) се появява само една програма - избраната за гледане,поради факта,че процесора на картата избира само нейните пакети и съответно ги обработва.Така,че всички ще гледат това,което избере този,при когото е картата.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    77
    #3

    Re: Въпрос за DVB карта

    Относно изказаното от последния юзър не съм съгласен.Зависи какъв софтуер се ползва.Може да се броудкаства ( стриимва) както отделен радио/тв канал така и цял транспондер с всички канали на него.

    Пример : DVB Card SkyStar2 ,SkyStar1 има и др. софтуер MyTheatre + AvBroadcaster 0.12 стриимва само по един радио/тв,

    SkyCast , NSVServer1_08t /клиент стриимват сели транспондери аудио/видео

    lanradio 1.03 , DVBrs само радио станции :coolsmiley: надавам се да съм бил полезен ..успех !!!!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #4

    Re: Въпрос за DVB карта

    да, могат да се стриймват едновремено всички канали на даден транспондер, но не и такива на различни.
    Мисля, че и ProgDVB имаше такав feature.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Видео Карта
    От kopepsi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 02-07-12, 08:21
  2. Въпрос за видео карта и ТВ
    От beretta92sd във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 08-12-11, 18:57
  3. Въпрос за видео карта
    От stefan_sv във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 14-09-11, 10:51
  4. Въпрос за звукова карта
    От presents във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-01-09, 02:03
  5. Въпрос - Видео Карта?
    От taipan във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 08-02-07, 15:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе