Резултати от 1 до 8 от общо 8

Въпрос за многофункционално устроиство

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    11
    #1

    Въпрос за многофункционално устроиство

    Здравейте. Значи ориентирал съм се към многуфункционално устройство с лазерна технология. Спрях се на модела на Canon
    LaserBase MF3110. Така, цената ме устроива, но идва ред на консуматива. Та вапроса ми е на тази машинка може ли да се прибавя/ зарежда тонер успешно, понеже като се замисля е възможно да има проблеми при качеството после.
    А и още един въпрос към тая тема. Ще има ли проблем ако машинката към която го свързвам е с USB 1/1.1 ?
    Благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    30
    #2

    Re: Въпрос за многофункционално устроиство

    Най-вероятно - може. Имай предвид , че се получава 2-3 пъти с прилично ка-
    чество и не е за самостоятелно занимание! Други проблеми не би трябвало да имаш.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #3

    Re: Въпрос за многофункционално устроиство

    Може може,а и правилно си се ориентирал,Канона е царя на копирната техника...и на принтиращата
    друг е въпроса,че llow-lewel моделите са пълни дървета
    Още нещо-ако нещо по него се прецака,от 5 в 1 оставаш с 0 в едно,сиреч,блокира ти целия офис,и като знам скоростта на ремонт в БГ....
    Но такова е бъдещето

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Въпрос за многофункционално устроиство

    Да ама канона са със скъпи консумативи. За евтина машинка далеч това не е най добрия избор точно заради цената на концумативите. Трябва да се провери дали касетата с тонера е комбинирана с барабана или са си самостоятелнои. АКо са отделни вече зареждането с тонер е съвсем лесно. Имам на разположение един ксерокс минолта и тонера е в едно пластмасово шипе което с дупла пре която винаги може да го заредиш стига да сложиш подходящ тонер. Така че подробно проучи въпроса със зареждането.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    11
    #5

    Re: Въпрос за многофункционално устроиство

    Ами аз да ви кажа го взех и за сега мисля, че се справя прилчно на най-ниското качество 300dpi и с вкл. функция за запазване на тонера. Касетат е попочти същата като на Копирните машини на Канон само по чопчетат се различава. Но само времето ще покаже

  7. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #6

    Re: Въпрос за многофункционално устроиство

    Само искам да имаш впредивд, че при зареждане на тонера, може да не ти работи факса като т.е. да не приема факсове защотото трябва да се нулира някакъв брояч в самоя тонер. За това е препоръчуително да се каравъв фирма която се занимава с това. Това със сигурност е така при тези устройства с марка Самсунф и Лексмарк, но най вероятно и при другите ще е така.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    11
    #7

    Re: Въпрос за многофункционално устроиство

    @glarus
    Ами точно този модел които съм си го взел, няма факс

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #8

    Re: Въпрос за многофункционално устроиство

    Да ама канона са със скъпи консумативи
    Консумативите на Канон и ХП са най евтините:нак скъпите са за Оки и Лексмарк
    Това е инфо от възможно най първата ръка дето може да срешнеш
    Говоря за маркови консумативи,директно внасяни от УС
    Разбира се че по другите градове могат да си ги надуват колкото искат цените,принципно говоря за София,нямам идея какво е положението другаде

    Канон са личните ми фаворити,Тошиба са на второ място
    Подредени а по критерий износоустойчивост,дуракоустойчивост и цена на консуматив
    Разбира се че Лексмарк примерно имат перф модели,само където тонера им е близо 2 пъти по скъп,и разбие ли се,повярвайте ми,нама свестен сервиз..имайте в предвид оторизиран

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. продавам Многофункционално устройство Canon Pixma MP500
    От gazdata_83 във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 11-09-10, 10:59
  2. Отговори: 12
    Последно: 10-02-08, 09:12
  3. Отговори: 4
    Последно: 22-05-07, 20:12
  4. CD-RW изчезна като устроиство
    От Tecno във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 13-10-03, 01:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе