Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 38

Съвет за CD-ROM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #16

    Съвет за CD-ROM

    Аз мога да ти кажа "НЕ си вземай LG!"

  2.  
     
  3. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #17

    Съвет за CD-ROM

    Единствено и само Teac 40x! По-качествен е не само от другите малки, но и от останалите Teac-ове. Чете CD-RW със скоростта на CD-R.

    Изхвърлете си от списъците Samsung, Sony, Nec.

    Лошото е, че струва много.




  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #18

    Съвет за CD-ROM

    Абе всъщност, запитвали ли сте се, защо тая TEAC-мания я има само у нас? Нещо в класациите не се мяркат много по първите места...




  5. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #19

    Съвет за CD-ROM

    Според мен най-голямото предимство на NEC е, че чете много добре скапани сд-та, пробвал съм няколко пъти сд-та, с които ямахата, тийка и самсунга не могат да отлепят, а NEC-a си ги чете, в работата съм с 40х, в къщи съм с 16х DVD. А това за бързите скорости го забравете, при положение, че четем най-много записани къде ли не подложки от метро :-)))




  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #20

    Съвет за CD-ROM

    -CTPAX- това за NEC-а е вярно.Вапроса е колко са здрави.Тпва е много важен вапрос на койте все оште никой не е отговорил.




  7. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #21

    Съвет за CD-ROM

    Стан, открехни ме. Вярно е доста чудно и ми е интересно!



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #22

    Съвет за CD-ROM

    И аз не знам, та питам. Явно марката не е лоша, защото присъства в някои от класациите, но не и по първите места. Имам подозрение, че у нас се е получило така, защото са внасяни и се внасят много куци производства и модели на другите марки. Ето, например, тук по-нагоре се пише, че Samsung са боклуци. Аз имам такъв 48х откакто излезе модела, Made In Korea е - супер доволен съм, чете всичко (ама съвсем), на друг компютър имам Teac 40х - и той е много добър, но не виждам с какво е по-добър от Samsunga, нито е по-бърз, нито по-четящ...Освен това няколко пъти ми се случва да оправям TEAC-ове - на двайсчетворките и трийсдвойките им отслабва лазера след известно време, та трябва да се усилва, а един 32х пък не искаше да се отваря винаги (нов ремък и почистване и смазване).

    Въпреки това и аз по инерция си препоръчвам TEAC...Знам ли..?




  10. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    347
    #23

    Съвет за CD-ROM

    Според мен, CD-то като устройство е излишно. От година и половина използвам комбинацията CDRW + DVD ROM и досега нямам проблеми с четенето на каквито и да е дискове. Вярно е че има много куци DVD устройства, примерно SONY 12X. А и от ASUS 16X не съм възхитен. Мойто DVD е Asus 8X (реално 7x), чете DVD-R(-RW)(+RW) носители и е Region Free. Единственият му явен недостатък, че някои защитени носители му се опъват, но тях Plex-a ги гълта без да пита. Музикалните дискове ги слушам през цифрова връзка с звуковата карта - звукът е перфектен.




  11. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #24

    Съвет за CD-ROM

    TOSHIBA sa super ama gi niama nikade, inache chete vsichko dori diskove koito zapisvachkite sami ne mogat da si prochetat )

    A drugo TEAC




  12. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #25

    Съвет за CD-ROM

    Да,ако си говорим за DVD, определено TOSHIBA е фаворитът. Чаках три месеца, докато се сдобия с такова (16х48).




  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #26

    Съвет за CD-ROM

    Olele hora edin priqtel mu sloji LG v konfiguraciq.



    NQMAM DUDI........

    TAKOVA DARVO istoriqta ne poznava.CD na 1den ne 4ete instalacionen disk s draiverite na danoto.Zapisva 180MB za 10min(win98se).

    PALNA SKRAB.

    Napravo mu kazax da go nabie v glavata na tiq nagli targa6i.




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #27

    Съвет за CD-ROM

    Имах Тошиба 6х двд, почна да прави проблеми, не четеше дискове а и като ново не се отличаваше с много добро четене, не вярвам 16х да е много по-добро, ама кой знае :-))




  16. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #28

    Съвет за CD-ROM

    Определено Toshiba 16x e много по-добро DVD от Toshiba 6x. Все пак не очаквайте, че ще чете колкото един Teac 40x...




  17. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #29

    Съвет за CD-ROM

    Кратко и ясно TEAC




  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #30

    Съвет за CD-ROM

    Вижте приятели,от всички изброени марки включая TEAC съм виждал дървета.Даже в подкрепа на Stan мога да кажа че ТЕАC почнаха като чели да се оливат в последно време.Като нови наистина са веднъж но след около година проблемите започват.В същия момент имам Gold star от по старите който чете всичко включая това което Тийка не ще!!!

    Уви Голд Стара е наистина с много кофти механика и задвижване.Докато Тийка за здрава механика няма равен.За Acer и Samsung мога да кажа чe Samsunga e по малкото зло:-))(при една и съща цена)С Нек не съм имал вземане даване.

    Абе май и аз все препоръчвам ТИЙК по инерция а ???:-))




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съвет за ЛЕД ТВ 47
    От Иван Ненчев във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-03-14, 01:00
  2. Съвет за ДВР
    От get във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-13, 17:37
  3. Съвет за Ram
    От powerpc във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 13-05-07, 13:26
  4. Съвет за UPS
    От IBANEZ_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-03-07, 14:01
  5. Съвет за CPU.
    От fori във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 14-11-03, 15:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе