Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38

Съвет за CD-ROM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #31

    Съвет за CD-ROM

    abe vie tolkova li mnogo si polzvate cd-tata? osobeno ako imate lan? az pyk sym ot suma ti godini s edno Sony 2x))))).. nqma majtap. bavno e ama pyk ne mi se nalaga pochni nikoga da svalqm neshto nad 100MB ot nego i si play-va filmi i muzika bez problem. i zashto si kupuva normalen 4ovek CD a ne DVD ili CD-RW pri dneshnite ceni?




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #32

    Съвет за CD-ROM

    :-)) не ,но работя и в къщи "ЧАСМАГ" му викаха едно време та за ремонт са ми идвали разни "кенефи":-))

    Аз пък до преди месец бях с едно 12 скоростно Mitsumi купувано втора ръка на което досега диск не се е опрял.Свидеше ми се но го продадох със старата си конфигурация.Още ме е яд.Чувал съм че старите Митсумита са със стъклени лещи но моето така и не го отворих да го проверя...




  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #33

    Съвет за CD-ROM

    Az ne si spomnqm za predi tova oba4e maj taq maniq po teac trugna ot 40x.Az sum s takuv ot blizo 3 godini i kato si go vzeh vsi4ki mi go preporu4vaha.Tolkova vreme sled tova tozi model vse oshte se prodava, v nqkoi firmi dori za smetka na po-novite.No taka ili ina4e kato suotnoshenie cena/ka4estvo teac-ovete sa super.




  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #34

    Съвет за CD-ROM

    Ами явно не помниш толкова назад, всъщност TEAC-манията датира още от края на 80-те, когато масово навлязоха големите флопита TEAC, а после и малките... 24х, 32х и 40х моделите CD-ROM-и станаха много популярни главно с много доброто четене на всякакви дискове, макар че и те дефектират, а сега и записвачките се радват на популярност, макар че в класациите рядко са на първите места.




  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #35

    Съвет за CD-ROM

    Абе кво да си говорим, то и аз съм с Тийк. И не съжалявам. Първо имах Toshiba 4x ама след 2 години почна да не чете и след неколкократни опити да се чисти и краткотрайно оправяне съвсем се скапа(железно CD-ROM-че си беше btw, докато не се беше замърсило всичко четеше). Та оттогава съм си с Тийк 32х. 3 години май станаха. А си го купих защото всички по това време бяха с такова. Един приятел даже сигурно към 5-та година клони със същия модел и въобще не го е отварял да го чисти и такива ми ти работи! Аз моито веднъж съм го чистил(наскоро) и все още си чете, не се оплаквам. Така че аз за новите модели не знам ама след това CD-Rom-че Teac си ги уважавам.



    "we sense a soul in search of answers"

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #36

    Съвет за CD-ROM

    Стан, за 24х10х40 ТЕАС имаше много добри отзиви. Дори като се сложи цената като фактор излизаше на първо място.



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #37

    Съвет за CD-ROM

    Ами Baby Thomas, ето ти една класация за справка, сравнително актуална е:http://www.pcworld.com/reviews/artic...91,pg,2,00.asp

    Не е на първо място, но все пак е вътре...

    Мисълта ми беше: не, че TEAC е лоша марка, а че ние сме я абсолютизирали, сякаш други не съществуват.



    Опа! Извинявам се за предишната забележка към администратора - грешката е моя! Просто в различните форуми линкове се добавят по различен начин и затова съм сгрешил...





    Edited by - Stan на 23/03/2002 12:50:40



    Edited by - Stan на 23/03/2002 12:55:38



    Edited by - Stan на 24/03/2002 13:43:13

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #38

    Съвет за CD-ROM

    ОК, никакви възражения! =8-)



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Съвет за ЛЕД ТВ 47
    От Иван Ненчев във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 29-03-14, 00:00
  2. Съвет за ДВР
    От get във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-13, 16:37
  3. Съвет за Ram
    От powerpc във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 13-05-07, 12:26
  4. Съвет за UPS
    От IBANEZ_ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-03-07, 13:01
  5. Съвет за CPU.
    От fori във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 14-11-03, 14:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе