Резултати от 1 до 10 от общо 10

Евтино PDA с WiFI ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #1

    Евтино PDA с WiFI ?

    Може ли да ми предложите някои ефтино PDA с WiFi? Мен ми е ясно че евтино означава над 600лв , ама предпочитам да бъде и под 1000 (все пак за тиа пари ще си взема безжичен лаптоп ).

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Евтино PDA с WiFI ?

    Ами вземи си лаптоп. Повече работа ще ти върши, докато това ще е предимно гъзария.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #3

    Re: Евтино PDA с WiFI ?

    ами аз имам, само че не ми е удобно като седна на кафе някаде кадето знам че има фрее безжична мрежа и да вася лаптопа за да си проверя маила ). Затова искам да си взема едно ПДА, защото в софия по центара почни навсякаде има фрее нет

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #4

    Re: Евтино PDA с WiFI ?

    Dell имат добри модели на хубава цена, проблема е че тук в България ще трябва да чакаш да ти го доставят, поне така съм чувал за Импекс. Може да погледнеш и луксовете на FSC, макар че ми се струва че вече са остаряли малко.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re: Евтино PDA с WiFI ?

    Цитат Първоначално публикувано от g_ishkitiev
    ами аз имам, само че не ми е удобно като седна на кафе някаде кадето знам че има фрее безжична мрежа и да вася лаптопа за да си проверя маила ). Затова искам да си взема едно ПДА, защото в софия по центара почни навсякаде има фрее нет
    Ако знаеш къде в БГ има фрее нет казвай.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #6

    Re: Евтино PDA с WiFI ?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Ако знаеш къде в БГ има фрее нет казвай.
    Поне за следните места съм чул (не съм ги пробвал), възможно е на някой от тях да няма вече.
    Бензиностанции OMV - но не навсякаде

    София
    клуб МОТТО на Аксаков
    р-т Опера
    р-т Чекпойнт Чарли (http://zavedenia.gbg.bg/rest.phtml?rid=5954)
    Тенис клуб Малееви
    х-л Радисън
    кафенета Онда (http://www.ondaspot.net/)


    Бургас - ресторант " JANNY pizza bar & grill "

    Варна - сладкарницата Лучано



  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #7

    Re: Евтино PDA с WiFI ?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Ако знаеш къде в БГ има фрее нет казвай.
    ами аз с лаптопа съм гледал на 3 места. и на 3те имаше.
    значи има до министерството на земеделието, само че трябва да си близо до сградата. връзката е кам 50-60Кб/с, има до хилтън, има и до ВИАС

    има на доста места, ама най-добре се откриват с едно ПДА, защото не е удобно да се разхождаш с лаптопа по улиците . Един познат има едно HP , някакъв модел които хем има безжична мрежа, хем има и слот за СИМ карта и работи като телефон. Че той си ползва доста фрее интернет , много е газарско да седнеш на някои кафе и да говориш по скаип )

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #8

    Re: Евтино PDA с WiFI ?

    @g_ishkitiev - Това е НР IPAQ 6315 или 6515...но се продава в Германос за около 1300 лв за модела 6515 който е с вграден GPS. От САЩ може да се достави за около 500 долара плюс транспорт и си заслужава всеки цент.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Re: Евтино PDA с WiFI ?

    HP hw6500series (6515 i 6510) до колкото се сещам НЯМАТ WIFI. HP hw6300 сериите (съответно отново със и без камера) го имаше тук за около 1000-1100 в техномаркет. Имам приятел с такъв от US T-Mobile, но и там и тук определено не са евтини.
    А за да си говориш през skype през wifi, не ти трябва pda-то да има и телефон ... но определено ако можеш да вземеш 6310/6315 са доста добро решение, тъй като ще ти отпадне и телефона за носене. На мен за момента те са ми един от фаворитите .....

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #10

    Re: Евтино PDA с WiFI ?

    1100лв не ми се дават за ПДА с безжична мрежа.. мен ми се въртяха някви цени около 800лв максимум, защото гледам че в ebay.co.uk такива ПДА вървят за около 100-150 паунда на старо .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Евтино решение
    От GAL61 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 23-04-08, 23:20
  2. Пушим евтино от 20 февруари
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 27
    Последно: 07-02-07, 11:20
  3. В търсене на евтино PC
    От Ouin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 27-11-06, 14:56
  4. Как да купим евтино от ebay.com
    От raiko79 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 20-11-06, 16:59
  5. Евтино !
    От CrossBlade във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 8
    Последно: 29-06-03, 17:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе