Резултати от 1 до 9 от общо 9

Евтино !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #1

    Евтино !

    Предложете телефон който да е евтин, с прости функции, добра батерия и не много големи размери. Трябва ми за подарак на човек, на който му трябва само говорене (и може би СМС-и)

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #2

    Евтино !

    Е са нема как да не кажа Alcatel OT 310, OT511, OT512, OT525 Siemens C55, C35, S25 Ericsson R600 SonyEricssonT100, T200 Motorola T180, T190, T191, C300, C333

    Нали говорим за малки по размер и сравнително ефтини апарати?

    Аз продавам малък и лек(75гр.) ОТ512 с полифоня и готин дисплей:150лв ама щото е за подарък 140 лв.

    аре са все пак не е много []

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    Евтино !

    Хихи благодаря за идеите

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #4

    Евтино !

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Хихи благодаря за идеите



    <div align="right">оргинално мнение на CrossBlade</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Добре бе знам, че знаеш!

    Всъшност въобще не мога да разбера защо питаш?

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #5

    Евтино !

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Предложете телефон който да е евтин, с прости функции, добра батерия и не много големи размери. Трябва ми за подарак на човек, на който му трябва само говорене (и може би СМС-и)



    <div align="right">оргинално мнение на CrossBlade</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Zelte propusna samo Siemens M35 4ustak barsak nov otmagazina 135lv ! na vs otgore nqma i antena !

  7. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #6

    Евтино !

    Добавка: Siemens C25, M35.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Евтино !

    Блаа. Питам щото нямам работа А и много станаха тъпите теми за Т300. Аз бях пуснал тема за Т300 която беше с около 30 мнения, сега я няма в форума (не знам защо) а има около 6-7 други в които нещата се преповтарят ....

  10. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #8

    Евтино !

    Е и пак не разбрах какъф е смисъла?!

    Да има тема с твоето име ли що ли???

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Евтино !

    Еми ... идеята ми беше че тва което се писа в моята тема не знам кой го изтри (може и да е автоматично на форума де) и после се преповтори и препотрети ... Т.Е. едни и същи неща бяха написани около 3-4 пъти. Иначе не ми требе на мене тема с моето име но погледни сегашните теми в които се когови за Т300/Т310. Постовете са аналогични ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся евтино запазено SSD
    От FearMe във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 16-09-13, 21:28
  2. Евтино HDMI решение
    От firehorse във форум Аудиотехника
    Отговори: 8
    Последно: 26-01-10, 20:04
  3. Евтино решение
    От GAL61 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 23-04-08, 23:20
  4. В търсене на евтино PC
    От Ouin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 27-11-06, 14:56
  5. Евтино PDA с WiFI ?
    От g_ishkitiev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 10-11-05, 18:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе