Резултати от 1 до 9 от общо 9

Fudjitsu HDD ??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #1

    Fudjitsu HDD ??

    Кажете някой отзиви за Fudjitsu, предлагат ми един много на далавера и мисля да си го взема за 60$ 40ГБ с още 1 година гаранция.

    Гледам по вестниците не се продават изобщо никакви дискове на Fudjitsu и не знам к'ви са им действителните цени.



    Редактирано от - ivo80 на 07/03/2002 11:27:27

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    Fudjitsu HDD ??

    Да,има такива дискове..много тихи и невероятно големи дървета-дори по дървени от тези на Макстор-направи си сам сметка-щом Fujitsu-Siemens ПС-тата не са с такива....

    И още!!!Fujitsu се отказа от производството на HDD-та още миналата година,явно има защо




  4. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #3

    Fudjitsu HDD ??

    Аз пък намерих следния preview

    http://www4.tomshardware.com/storage...102/index.html

    и там пише че диска е страхотен. вади много добри показатели близки на 7200 rpm дисковете


  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #4

    Fudjitsu HDD ??

    Е,щом така са писали хората.....

    Аз ти го казах тва от лични впечатления,но нищо не ти пречи да го купиш и да разбереш дали е добър.....






  6. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #5

    Fudjitsu HDD ??

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Кажете някой отзиви за Fudjitsu, предлагат ми един много на далавера и мисля да си го взема за 60$ 40ГБ с още 1 година гаранция.

    Гледам по вестниците не се продават изобщо никакви дискове на Fudjitsu и не знам к'ви са им действителните цени.



    Редактирано от - ivo80 на 07/03/2002 11:27:27

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Имаше една серия 10ГВ Модел МРЕ.... нещо си - от 10 броя останаха 4 работещи, но това е друга тема.

    Единия от тях успя да взриви и дъното!

    Специално за 40ГВ нищо не мога да кажа, ама оттогава не признавам Фуджицу-Сименс (ебати гадното се пише това на кирилица) за добър диск!




  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #6

    Fudjitsu HDD ??

    МОЛЯ<МОЛЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Като човек,оторизиран официално да поддържа дърветата Fujitsu-Siemens трябва все пак да заявя,че тази фирма,която е НА 2 ГОДИНИ,НИКОГА,АМА НИКОГА не е произвеждала дискове,моля!!!!!!!

    Не бъркайте Fujitsu със Fujitsu-Siemens:Тва са 2 напъно различни компании.




  8.  
     
  9. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #7

    Fudjitsu HDD ??

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    МОЛЯ<МОЛЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Като човек,оторизиран официално да поддържа дърветата Fujitsu-Siemens трябва все пак да заявя,че тази фирма,която е НА 2 ГОДИНИ,НИКОГА,АМА НИКОГА не е произвеждала дискове,моля!!!!!!!

    Не бъркайте Fujitsu със Fujitsu-Siemens:Тва са 2 напълно различни компании.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Offtopic:



    Fujitsu и Fujitsu-Siemens не е ли едно и също?

    Тези две фирми не се ли обединиха?



    Може просто да съм останал с грешно впечатление, обаче никога не бих си взел такъв диск!






  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    111
    #8

    Fudjitsu HDD ??

    Za6to taka goworite be hora? :-) Az sym s 15G 7200 2m fujitsu it 1.5g i sym mnogo dowolen..nikakwi problemi nqmam. Sylno me iznenadwat tuka6nite pisaniq. Edinstwenite drugi otziwi koito imam sa che diska trqbwa da si :haresa: dynoto, ne na wsicki dyna wyrweli bezproblemno. No pri men zaspa.




  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #9

    Fudjitsu HDD ??

    И си прав!!Пълно дърво!!Fujitsu вече не произвежда дискове,авно има защо.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малък проблем с Fudjitsu Nocria AS-S22V
    От green във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 21
    Последно: 16-03-15, 21:02
  2. моля за съвет Fudjitsu или General
    От lord_kik във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 2
    Последно: 07-10-13, 21:12
  3. Продавам климатик Fudjitsu 17-ка
    От Fusion във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 19-01-12, 18:30
  4. Проблем с матричен принтер Fudjitsu DL900
    От g_velev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-10-04, 14:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе