Резултати от 1 до 6 от общо 6

HDD Samsung

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #1

    HDD Samsung

    И понеже всеки изкарва своя диск най-хубав, и всички казват и хубави и много лоши неща и за Хитачи, и за Сигейт, и за Макстор да не говорим, решил съм да пробвам нещо ново. Самсунг. Имате ли няблюдения? Интересуват ме 160 и 200 ГБ САТА моделите, които се предалгат в БГ.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re: HDD Samsung

    Цитат Първоначално публикувано от Whiskey
    И понеже всеки изкарва своя диск най-хубав, и всички казват и хубави и много лоши неща и за Хитачи, и за Сигейт, и за Макстор да не говорим, решил съм да пробвам нещо ново. Самсунг. Имате ли няблюдения? Интересуват ме 160 и 200 ГБ САТА моделите, които се предалгат в БГ.
    Нямам наблюдения от новите модели - единственото дето съм работил на Самсунг беше един 80Гб десктоп хард - работеше, но доста по бавно от другите конкурентни модели на WD&Seagate.

    go to tomshardware and check ...

  4. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #3

    Re: HDD Samsung

    Безшумни са. Аз и други неща им харесвам, ама в една друга тема не срещнах съмишленици по тоя въпрос да тези дискове.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #4

    Re: HDD Samsung

    Аз имам един 10гб самсунг от 6 години (може и повече да станаха) бачка без отказ. Даже веднъж му включих молекса на захранването преди да се е загасил компютъра но диска издържа теста... изгоря захранването. Интересно ми е дали новите им дискове ги бива.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #5

    Re: HDD Samsung

    С такъв съм - FujitsuSiemens са ми го избрали.
    Добре се държи - не е шумен и доста бърз. Нещо почна да забавя на моменти, след като го напълних над 60%, ама може и фрагменти да са...

    Лично аз предпочитам Seagate, но ако Samsung се представят още няколко години така - може и такъв да взема - засега ме безпокои марката

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re: HDD Samsung

    Самсунг - бяха доста по -бавни от другите дискове , но пък работеха безотказно.Не греят много , сравнително тихи са , с добра гаранция .

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор между Samsung UE-40H6200 и Samsung UE-40H6400
    От evgenigs във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 29-08-14, 00:25
  2. PANASONIC TX-L47ET50E vs LG 47LA641S vs SAMSUNG UE-46F6170 vs SAMSUNG UE-46F5000
    От mrowcp във форум LG телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 29-10-13, 21:57
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе