Резултати от 1 до 4 от общо 4

Питане за два лазерни принтера

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    58
    #1

    Питане за два лазерни принтера

    Здравейте имам такав проблем имам си във фирмата два лазерни принтера HP / 2420 i 1160/ и досега купувахме нови касети но разбрах че и старите могат да се пълнят така че моля Ви аз си намерих тонер за тях ако някой мозе да ми обясни как то4но става и по-точно откаде ? се сипва тонера ще му бъда много благодарен. Може и някой линк да свърши работа. благодаря предварително !!!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    117
    #2

    Re: Питане за два лазерни принтера

    Най-добре е да се занесат за пълнене в специализирана фирма - това не си е работа за правене в домашни/офис условия, и от незапознат.

    Иначе ако ти се занимава, разгледай тук http://www.oasis-imaging.com/images/pdf/cart_inst

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    58
    #3

    Re: Питане за два лазерни принтера

    мерси за препоръката но аз несъм толкова необразован предишните ти по-стари модели на HP i canon си ги пълнех без проблеми но сега касетите на ХП са много различни сигурно с цел това да не се прави вече. а давал съм и преди това ксета за пълнене но във фирмата "случайно" не ми бяха махнали остатъчния тонер и... принтера се напълни с тонер. много професионално.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re: Питане за два лазерни принтера

    що се занимаваш с глупости - закай да ти ги напълнят ( по втория начин ) - ако не си го правил - гарантирам ти оплескване с мастилото - което за лазерните е прахообразно - става голяма цапаница и ефекта е почти нулев

    ( само за протокола - отваря се барабана с кондуктора и се насипва вътре )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Първите лазерни телевизори са LaserVue на Mitsubishi
    От Baj Vylcho във форум Други телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 03-02-11, 17:04
  2. Отговори: 0
    Последно: 06-05-08, 20:14
  3. Link: Зареждане на струйни и лазерни принтери
    От DoRa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 25-08-06, 16:38
  4. Моля мнения за 4 лазерни принтера
    От hihimor във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 16-03-06, 11:18
  5. Въпрос за лазерни принтери (може и да е глупав)
    От minkov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-04-05, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе