Резултати от 1 до 9 от общо 9

pomost za tv

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    12
    #1

    pomost za tv

    Zdraveite,nqkoi ima li ideq zasto ne moga da gledam dvd i divx filmi na tv.Kartata mi e radeon ve 64 ddr tv out.Problema e 4e kartinata ot compa izliza normalno,no kato pusna dvd ili divx i izliza samo 4eren ekran na tv i to ne vinagi ponqkoga filmite izlizat normalno.Probvah razli4ni playeri no rezultata e edin i syst.Ako imate nqkakvi predlojeniq,molq pomognete




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    128
    #2

    pomost za tv

    Ne sum si igral s TV-aut karti no mi se struva 4e e vuzmozno da ima nqkakva vruzka s razdelitelnata sposobnost.




  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    215
    #3

    pomost za tv

    На моя MSIgeForce2MX и TV SAMSUNG Plano няма никакви проблеми! Телевизора си поддържа до 800х600 разделителна и опресняване 60Hz!



    Never fear, Psycho's here!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    12
    #4

    pomost za tv

    [

    Телевизора си поддържа до 800х600 разделителна и опресняване 60Hz!



    znaq 4e pove4e ot 800x600 na 60 hz ne moga i da iskam na standarten sony tv,no problema mi ne e v tova mislq 4e e v draiverite ili v nastroikata im,ako nqkoi ima radeon moje bi ste moje da pomogne

    ]




  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    129
    #5

    pomost za tv

    nameri si TV-tool ili ne6to podobno za ATI




  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    129
    #6

    pomost za tv

    nameri si TV-tool ili ne6to podobno za ATI




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #7

    pomost za tv

    Грешка. 60 херца не се поддържат от ТВ-то. Само 50 или ако е по-гъзарски - 100, о последното става в самия ТВ. Цифрово сканиране на 50-те херца по 2. Херците идват от тези на ел.мрежата.

    Софт за ТВ с АТи-то не ти трябва, виж драйверите или ТВ-о. На мой познат като му сложиш камера към ТВ-то освен ТВ-аута и нищо се не види. Драйверите са си супер и при мен и други мои Ати френдс всичко е ОК под всеки уин



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    12
    #8

    pomost za tv

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Грешка. 60 херца не се поддържат от Т-v

    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Sorry,moq e gre6kata za 60te hz,makar 4e tova ne e ot zna4enie tui kato signala za tv se formira otdelno.Problema mislq ne e v razre6avastata sposobnost ,tyi kato kakto napisah signala za tvto si izliza normalno(kartinata ot desktopa si se vijda idealno na tvto,prosto kato startiram nqkoi film,dori i da ne e na full screen playera ,kartinata na filma mi izliza samo na monitora a na tv nisto(4ernilka)




  11. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    138
    #9

    pomost za tv

    ami dokolkoto si spomnjam edin frend mi kaza za toja problem i se okaza 4e trjabva da si napravish ot nastroikite na ATI-to TV-to da e default display a ne monitora.



    tyrsi iz opciite i sha go namerish.



    Ne si igrai da smenjash playeri t.n. ne e tam problema !!!




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Kak da ogranicha skorostta ? POMOST !!!
    От kamen71 във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 22-01-04, 15:33
  2. pomost za overclock
    От niki във форум Овърклок
    Отговори: 12
    Последно: 02-04-02, 00:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе