Problemat e sledniqt: pri svarzvane na komputara 4rez IrDA s GSM K500i i prodaljitelna rabota s failovete na telefona porta izvednaj dava gre6ka i "izgasva". Tova se polu4ava pri directna rabota s komputara (Send to) i pri rabota s failov manager (K700 datamanager). ot 5 meseca imam laptopa i rabote6e perfectno pod upravlenieto na Win XP SP2. Samiqt IrDA e vgraden t.e. nqma nikade marka ili proizvoditel na ustroistvoto.
Razpoznava se kato (Standard infrared port) respectivno edinstveniqt mi nali4en driver e standartniq na Microsoft. Nikade v neta ne namerih drug driver ili podobno opisan problem v garancionniq serviz edva li 6te identificirat problema za da go otstranqt izob6to. Probvah vsi4ko koeto mi doide na uma ot palna preinstalaciq na XP,do zamqna s razni drygi driver-i, namalqne skorostta ot 115 kbs na po-niski i pak sa6toto. Vazmojno li e da pregrqva komputara (vapreki 4e e laptop i ima 2 ventilatora). Ako nqkoi e 4uval za takav problem neka mi otgovori vav foruma ili directno na meila: kasovnik@mail.bg