Резултати от 1 до 2 от общо 2

Въпрос за цифрови видео камери серия DV, Mustek

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    55
    #1

    Въпрос за цифрови видео камери серия DV, Mustek

    Привет на всички,
    Май съм на крачка от закупуване на цифрова видео камера от серия DV на Mustek. Поразрових се из форума и май не видях добри отзиви за тази фирма. Знам че на тази цена трудно ще се намери нещо читаво. Ако някой има впечатления от тези камери моля да сподели опита си. Ако някой може да ми препоръча цифрова видео камера без записващо устройство (касета) също ще му бъда благодарен. Нужна ми е за съвсем любителски цели. Съмнявам се да пускам записите на TV. Със записите няма да участвам на фестивали за любителско кино. Ако се разбира какво е на екрана нямам повече претенции. Една от характеристиките е брой кадри в секунда (ако правилно съм разбрал). 10 кадъра в секунда добро ли е като качество?
    Благодаря предварително за всички мнения.

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Въпрос за цифрови видео камери серия DV, Mustek

    10 кадъра в секунда е ужасно! Трябва ти 20 или 24, за да не се виждат "подскоци" при движение на обектите. Между другото, преди няколко години, тъкмо когато Мустек се бяха появили, си поиграх с една тяхна камера и съвсем не беше зле за ниската си цена, но за съжаление не зная модела, пък и той едва ли вече е на пазара.

    По принцип като търсиш, гледай fps (frames per second) да е над 20 и разделителната способност да е поне 640х480.

    Успех

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за два 3Д цифрови апарата ?
    От citroen във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 24-02-14, 00:39
  2. Отговори: 1
    Последно: 28-11-11, 22:00
  3. Отговори: 3
    Последно: 28-08-11, 09:13
  4. 1920×1080 видео камери?
    От centrino във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 29-05-08, 18:40
  5. Инструкции за цифрови фотоапарати/камери на Руски език
    От Svetlio70 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 01-02-08, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе