Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 52 от общо 52

19 inchov monitor - kakuv da bude

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #46

    19 inchov monitor - kakuv da bude

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    В колкото зали съм ходил и са със Сони поне половината не стават за нищо от замазване. Не говоря за кофти настроени, щото това пък никой не го прави. Да не говорим, че на някои дори не се чете в IE...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Baby Thomas



    Какво ще кажеш да ти дам 100-тина визитки да имаш да раздаваш!? [;-)]Ходя и по домовете на клиенти, пък и комисионна за теб ще има[;-)]!!!



    Иначе в много фирми съм чувал реплики от рода на: "И какво като червенее, зеленее и т.н. - нали работи!"

    За фокус също няма смисъл да се говори! Не е голяма философията да се направи една настройка на даден монитор, ама повечето "техници" по фирмите за 2-ра употреба ги мързи, а да не говорим че някои и недовиждат!




  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #47

    19 inchov monitor - kakuv da bude

    Това че може да се фокусира всеки монитор не е вярно.





    http://julmin.hit.bg

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #48

    19 inchov monitor - kakuv da bude

    Julian - popravka, vseki monitor moje da se fokusira, stiga oba4e da znaesh kak.

    Drugo oba4e e dali ima tazi opciq v menuto na monitora.

    Na novite ima za fokusirane, konvergenciq i tn., ama malko mojesh da bazikash, drugo si e kato otvorish monitora i si go nastroish sam.

    Imam edin priatel, basta mu s tova se zanimava, napravo mi napravi 5god. monitor da sveti kato nov ))




  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #49

    19 inchov monitor - kakuv da bude

    Имам един 10 годишен 19" монитор. Има отстрани изкарани към 20 потенциометъра за настройка. Има два за фокуса, но с тях по добро от едно положение не може да стане. В случая лошия фокус се дължи на промяната на параметрите на някой чарколяк и затова не винаги може да се настрое.



    http://julmin.hit.bg

  6. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #50

    19 inchov monitor - kakuv da bude

    10 god ), kakva e taq antika be, iskam da q vidq. Nqma kak i da go nastroish toq monitor, imaiki predvit 4e CRT monitorite imat kum 15000 4asa jivot (novite),

    10 x 365 = 3650 dni

    3650 x 4 4asa naden ako e bil vklu4en = 14600 4asa, e kak iskash da raboti posle )




  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #51

    19 inchov monitor - kakuv da bude

    Да ти кажа чесно този монитор сигурно е на двойно повече часове (около 30000). Това чудо работи най малко 8 часа на ден и това е всеки ден. Монитора е Сони. Явно са много здрави тея сонита.



    http://julmin.hit.bg

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #52

    19 inchov monitor - kakuv da bude

    Темата за мониторите е супер субективна, това за Сони си е мое мнение, но е и вярно, сори...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Kakuv Hard?
    От DJ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 20-01-03, 01:21
  2. HELP! Kak da razbera kakuv mi e DNS s Dial Up sum
    От EX-DJ във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 25-11-02, 17:32
  3. 17 inchov do 240 USD (bez DDS)
    От Cheops във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 08-10-02, 13:10
  4. Kakuv linux izpolzvate?
    От OzIRiS във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 22-06-01, 17:13
  5. Kakuv "Download Menager" izpolzvate?
    От Raven във форум Windows
    Отговори: 37
    Последно: 19-05-01, 16:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе