Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Избор на флаш стикче

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #31

    Re: Избор на флаш стикче

    [quote=IvO™ ]
    Kris11, да не би да има някакви проблеми с напрежението в USB-портовете с конкретен компютър, на който често използваш флашките? Или може би просто попадаш на фабрично дефектирали парчета?

    Ползвам ги на 2РС и 1 Лаптоп. Не знам почвам да си мисля , че такъв ми е късмета с тях.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #32

    Re: Избор на флаш стикче

    Сигурно имаш силно биополе.
    Ходил ли си скоро на врачка?


  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #33

    Re: Избор на флаш стикче

    Относно тези гумените и аз имам такава 512МБ. Лятото като се връщаш от почивка си качих всичките снимки на нея, прибирам се в София и Уиндоуса казва неразпознато устройство и ....... после с почти никакви усилия USB конектора се раздели с останалата част, почти се бях побъркал и след половин часово псуване се обадих а пича от който я купих какво и има, той каза че ще ми я смени ама .... информацията ми трябваше. След което взех ножа разцепи гуменото уплътнение запоих си ги където трябва да са и все още работи, но не я използвам толкова често защото се сдобих с 2ГБ, сега чакам 8-те.

    Така, че който има проблеми с подобни флаш памети да пише ще помагам за ремонтирането им.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    7
    #34

    Re: Избор на флаш стикче

    Струва ли си да даваме повече от 30-35лв за 2ГБ flash drive. За тези за които не си струва - да прескочат до Техномаркет или Технополис!

  6. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #35

    Re: Избор на флаш стикче

    Цитат Първоначално публикувано от Smurfa
    Мисля че това ще е моя избор....

    http://www.pro-bg.com/product/id/908/
    http://www.buffalo-bg.com/index.php?op=411 e моят.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #36

    Re: Избор на флаш стикче

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    Има едни гумени на фирмата A-DATA www.adata.com.tw в дебел гумен корпус са, ползвам само такива, малко са дебели и понякога е трудно да се поставят в слотовете ако около тях има други включени кабели и/или у-ва, но винаги си нося и кабел удължител. Гуената обвивка ги прави изключително здрави и понасят дори на удари и изпускане, не се и надраскват на всичко отгоре.
    http://www.adata.com.tw/adata_ru/pro...ctNo=AR01ZZZGH
    Точно този модел е много слаб. Лично аз имах два - една 128 и една 512МВ. Връзката е много нестабилна и прекъсва. Едната замина след 2-3 месеца, другата не изкара и година...
    По същото време ползвах (и продължавам) PQI две по 512 и една 128-ца... не са ми правили проблем Ползвам и една никому неизвестна марка, рекламна, подариха ми я на един семинар от HP, също работи добре...
    Нося ги във вътрешен джоб , никога в джоб на панталон, бил той преден или заден. Освен това PQI флашките ги подмятам редовно в колата на път, качвам и слушам музика с тях
    За A-Data - двама мои приятели също изпищяха с тях.. така че не ги препоръчвам!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #37

    Re: Избор на флаш стикче

    Аз ползвам това. На пръв поглед вадещия се конектор изглежда малко слабичък, но за около една година не ми е направил проблем. Картата е формат "кредитна карта" и е доста удобна за носене в портфейл. Имайки предвид че си нося портфейла в задния джоб, а тежа 110 килограма, корпуса е доста здрав.

  10. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #38

    Re: Избор на флаш стикче

    Цитат Първоначално публикувано от fori
    Аз ползвам това. На пръв поглед вадещия се конектор изглежда малко слабичък, но за около една година не ми е направил проблем. Картата е формат "кредитна карта" и е доста удобна за носене в портфейл. Имайки предвид че си нося портфейла в задния джоб, а тежа 110 килограма, корпуса е доста здрав.
    ако ще се хвалим ....

    аз пък ползвам това :

    http://www.pqi.com.tw/product2.asp?CATE1=18&PROID=31


  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #39

    Re: Избор на флаш стикче

    Имам и такова стикче: Samsung Mighty Drive

    Все още се намира тук-там, ето и ревю.
    Не ми остана време да сложа скоростта на трансфер в графиките, но всеки може да смята: 400МВ/17s=23.5MB/s Последните графики са "истината", другите са синтетични!
    Единствения му "кусур", за разлика от ветерана PQI Travelling Disk, е, че под WindowsXP се разпознава като Removable Device, а не като Local Hard Disk... но това не пречи от него да се зарежда Windows!

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #40

    Re: Избор на флаш стикче

    Emos -

    Благодарение на MitkoS, разполагам с точно същият модел - 2 GB!
    Впечатленията ми са, че паметта е наистина бърза, ако (естествено) е пъхната в "бърз" порт (2.0).
    За надеждност все още не мога да говоря - имам я едва от месец.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Яки флаш игри
    От ne-igraia-igri във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 11-07-10, 00:36
  2. Избор на преносим 2,5" HDD и флаш памет над 4gb
    От deveca във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 22-05-10, 10:29
  3. Помощ за избор на малка HD флаш камера
    От lyubomir във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-09, 18:29
  4. Флаш на ВК
    От jigita във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 12-08-06, 14:19
  5. Siemens c62 флаш
    От under_grounda във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 30-11-05, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе