Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с USB-тата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #1

    Проблем с USB-тата

    Здравейте! Помогнете ако можете имам следния проблем! Дъно Asus P5GDA 915 чипсет! Инсталирах му Windows-a и реших да му закача една флаш памет за да си кача един софт! И какво се оказва, представете си флашката не се разпознава от нито едното от USB-тата! Направо страхотно! Бърниках в биоса там всичко си е наред! Не мога да се начудя какво толкова му е проблема! Контролера се разпознава USB-тата както трябва но толкова, дори с boot не мога да стигна до USB-то! Иначе с последен ъпдейт на BIOSA съм ... нямам идея какво може да е проблема! Ако можете помогнете с съвет!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Re: Проблем с USB-тата

    Дъното добре, ами "Windows"-а какъв е? Е, предполагам, че не е "98 / 98 SE", но все пак да попитам...

    Друго... в "Device Manager"-а виждат ли се "USB"-тата?


    P.S. Освен флашката, пробвал ли си дали някакъв друг хардуер се разпознава през "USB"-тата?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #3

    Re: Проблем с USB-тата

    Оказа се че и на другото ми РС неща са същите ... флашките сякаш са "изгорели" цели три парчета имам и нито едната не тръгва ... иначе Windows XP SP2 April с последни ъопдейти и на 2 те машини ... разпознават се в "Device Manager" USB-тата ауууу голям проблем

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: Проблем с USB-тата

    А пробва ли други устройства на "USB"-портовете?

    Ако мислиш, че е от флашките - нови ли са, записвал ли си нещо на тях преди? Ако са чисто нови и нетествани, нищо чудно и да си попаднал на дефектна партида...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #5

    Re: Проблем с USB-тата

    Странен проблем наистина! Най вероятно са се скапали предполагам от някакъв външен фактор! Примерно стоене до намагнатезирана отверка! Имаше информация по тях и то доста! Направо ми е мъка! По всички портове ги пробвах! Въобще сякаш слагаш "тухла" в USB-то! Имам една нова неразпечатана и я отворих веднага я захапа Windows-a ... е това не съм очаквал да ми се случи!

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #6

    Re: Проблем с USB-тата

    Ами в такъв случай мога само да ти поднеса съболезнованията си, а и за да ти олекне, тегли една звучна майна - животът продължава...


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    110
    #7

    Re: Проблем с USB-тата

    Ще те послушам ...теглих не една а няколко ... прав си живота продължава ....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Относно IP-тата
    От annip във форум Мрежи
    Отговори: 18
    Последно: 16-02-10, 01:24
  2. ПРЕМЕСТЕНО: Относно IP-тата
    От fXOrange във форум За Форума
    Отговори: 0
    Последно: 24-01-10, 23:42
  3. Как да си почистя Cd-тата?
    От user25 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 21-08-04, 12:29
  4. Колко и кой са free-тата наоколо
    От Az-Joro във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 22-10-03, 15:01
  5. Има ли и други лекари обичащи PC-тата
    От VanDan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 10-07-03, 12:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе