Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30

Pomognete mi.....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    21
    #1

    Pomognete mi.....

    Imam problem. Dadoha mi disk s Windows XP, kazaha mi che za da go instaliram trqbvalo PC-to da boot-ne ot CD-to. Vlizam v BIOS-a zadavam PC-to da boot-va ot CD-to restartiram i nishto ne iska da boot-ne ot CD-to. Kakvo da pravq?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #2

    Pomognete mi.....

    При boot от cd-то на ХР се появява за кратко един надпис Press any key if you want to boot..... и "точковия" таймаут индикатор се "пълни". Тогава е момента да натиснеш някой бутон Space/Enter например. Надписа, може би не е точно същия, но подобен и малко неясен.



    Ако не е това проблема ти, дай възможно най-подробно описание на конфигурацията ти.



    <font size=1>I love Miranda!</font id=size1>

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    21
    #3

    Pomognete mi.....

    Ne mi izliza takova saobshtenie. Izpisva mi: Boot from CDROM - Filuer. Mai ne go napisah pravilno. A inache PC-to mi e starichko. ABIT BH6, Celeron 400@500Mhz, RIVA TNT2, 64 SDRAM, Maxtor 15GB, 17" MAG. Tova e v obshti linii.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #4

    Pomognete mi.....

    A ti siguren(a) li si che tova CD koeto sa ti dali e bootable.Zashtoto ako ne e niama kak da bootnesh ot nego...




  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    21
    #5

    Pomognete mi.....

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    A ti siguren(a) li si che tova CD koeto sa ti dali e bootable.Zashtoto ako ne e niama kak da bootnesh ot nego...

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>





    Na tqhnoto PC boot-va ot CD-to.


  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Pomognete mi.....

    Siela, да не си леда да инсталираш winXP на този компютър. Ами той дето е бавен копютъра едно на рака, ама и памет нямя. На тази конфигурация ще win-a ще бачка много бавно и непрекъснато ще пише нещо по диска не само заради систем ресторе-то.



    http://julmin.hit.bg

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    21
    #7

    Pomognete mi.....

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Siela, да не си леда да инсталираш winXP на този компютър. Ами той дето е бавен копютъра едно на рака, ама и памет нямя. На тази конфигурация ще win-a ще бачка много бавно и непрекъснато ще пише нещо по диска не само заради систем ресторе-то.



    http://julmin.hit.bg

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Ne ne sam luda! Shte si kopuvam 128 RAM i nqma da imam problemi a i procesora se darji dosta dobre, moje i da go pusna na 600Mhz.

  10. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #8

    Pomognete mi.....

    Juliane, tova "систем ресторе" sluchaino da znaesh che moje da se izkluchva?



    Znaq pove4e otkolkoto si misli6

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    Pomognete mi.....

    DJ, знам че мойе да се изключва "систем ресторето".

    Siela, кото ще си купуваш памет си вземи направо 256MB за да нямаш проблеми.





    http://julmin.hit.bg

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #10

    Pomognete mi.....

    жерно си и казал за 256рам ама иначе мога да ти кайа че съм слагал хп

    на три ВХ-са с 433 и 500 мандахерцови селерони (вуду3 и некви риви)и си бачкат нормално при това два от тях са с 64 рам.За сметка на това са с бързи дискове.




  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    21
    #11

    Pomognete mi.....

    Misleh si che tuk nqkoi shte mi pomogne! Nikoi ne pishe po moq problem. Vseki mi dava saveti kakva RAM da vzema kakav Windows da sloja i t.n.

    Chakam kompetentno mnenie za moq problem.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    129
    #12

    Pomognete mi.....

    Не съм съвсем сигурен ,ама аз май си го инсталирах без да boot-вам от

    CD-то.Ти пробва ли така?




  16. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #13

    Pomognete mi.....

    Siela, ami ako probvash da slosjish CD-to na otdelen cabel (ako to ne e na otdelen kabel) ?

    vij dali e taka i probvai ako ne e




  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    10
    #14

    Pomognete mi.....

    svali si prosto boot disketi za xp, ima gi niakyde iz stranicata na microsoft.




  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #15

    Pomognete mi.....

    To na CD-to si ima EXE koeto gi pravi ili tva beshe pri 2000?




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. POMOGNETE!!!
    От TOTOGADA във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-04-04, 11:45
  2. Pomognete
    От Tai-Pan във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 05-08-03, 21:53
  3. pomognete?????
    От napoleon във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 28-05-03, 17:09
  4. Pomognete mi pls...
    От djmute във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 29-01-03, 15:25
  5. pomognete mi pls ????
    От kuku във форум Мрежи
    Отговори: 36
    Последно: 25-05-02, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе