Резултати от 1 до 5 от общо 5

Pomognete mi pls...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    1
    #1

    Pomognete mi pls...

    <font size="3"><font face="Arial">Zna4i... koyto i da pitam vseki mi kazva edno i su6to ne6to... Zapo4vam ot samoto na4alo:



    Instalirah si Win 2000. Problemut e, 4e o6te ne sum mu nu4il 6mekerlucite i se zatrudnqvam s nqkoi ne6ta... Ta v momenta problemut mi e sledniaaaaaaaaaa...:

    Opitvam se az da si SHARE-na edna-dve direktoriiki... i hubu... share-vam gi, ama otivam v u4ili6teto i a da go pusna i to mi vika edno "nyutz" Demek iska mi parola, a az takvaz ne sum naglasql be DMEM (za neprosvetenite i prosto za da napisha neshto, "DMEM" ozna4ava "Da Mu E** M******"). Ta vaprosut mi e kak po dvolite da si share-na skapanite direktorii...

    Kakvo mi kazaha (RAT (Mihail Vukadinov) i POD Courage (Todor Stoqnov)) :

    Kazaha mi da napravq slednoto: Control Panel > Users.. >

    tam da aktiviram Guest account-a i 6tqlo da stane... e hubu de, ama az sum go aktiviral i pak ne staa...

    Praa share... tam vlizam v PERMISSIONS... tam trqa da addna Guest-a... ama kat go addvam i toy mi e s edno takoz... abe onuy chervenoto za error deto e edno krug4e, ama sus bqlo krust4ence vutre... e hubu de... re6ih, 4e tuy zna4i, 4e prosto Guest-a ne dava pulen dostup, ama... de da go znam... ako nqkoy mi napi6e po-podrobno kvo da praa nqma da e zle.. i 6te sum mu mnogo blagodaren...



    P.S. May go napisah malko nesmisleno, ama taka e po-zabavno i pone 6e vida koy 6e si naprai truda pone da go pro4ete</font id="Arial"></font id="size3">

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #2

    Pomognete mi pls...

    Ако има чальм пиши на латиница ;о)

    А шарваш нещо на Пс-то увас и искаш от компа в даскалото да си влезеш в Пс-то или.. какво? [^]

  4. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #3

    Pomognete mi pls...

    Не си написал каква е връзката от училище до твоето РС. Guest account-a -> control panel/user and pasword/advanced/advancet (buton)/Guest (property) и махаш отметката на disable. Като шерваш директория - ти определяш кой да има достъп до нея и не е задължително Guest да е активен. Ако от училище се логваш като админ - притесненията ти отпадат. Погледни и в Administrative Tools/Local Security Policy - там също ще видиш какъв потребител и с какви права от къде може да се логва. Успех.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #4

    Pomognete mi pls...

    ako si naprawis truda da potarsis waw foruma syshto ste nameris podrobni obqsneniq kak stava nomera

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #5

    Pomognete mi pls...

    В XP guest е изключен, дори когато не е на disable.



    От Start>Run пусни gpedit.msc и някъде из policy-тата, ама ме мързи да гледам, къде беше, има Deny access from the network. Даваш му proporties на това и махаш guest от списъка...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. POMOGNETE!!!
    От TOTOGADA във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-04-04, 10:45
  2. Pomognete
    От Tai-Pan във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 05-08-03, 20:53
  3. pomognete?????
    От napoleon във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 28-05-03, 16:09
  4. Pomognete mi.....
    От Siela във форум Общ - хардуер
    Отговори: 29
    Последно: 23-08-02, 03:00
  5. pomognete mi pls ????
    От kuku във форум Мрежи
    Отговори: 36
    Последно: 25-05-02, 19:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе