Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с принтер HP DeskJet 840c

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    18
    #1

    Проблем с принтер HP DeskJet 840c

    Здравейте, имам следния въпрос:

    До преди известно време този проблем го нямах, но сега се появи, ако някой може да ми даде някакво обяснение. Многократно съм сменяла главите и черната и цветните на принтера както с нови така и с допълване. Преди известно време дадох принтера да ми го почистят, че много взе да цапа.....
    Но сега ми се появи проблема: Принципно го използвам повече за печатане на документи т.е. използвам повече черната глава от колкото цветната, но тези дни реших да си разпечатам снимките от ваканцията. Като почне да печата и спира по средата и изкарва листа. Снимката остава на половина разпечатана. Това ми се е случвало когато печатам и текст, но по рядко. Сега понеже разпечатвам около 100тина снимки поне на 10 от тях им се случи съдбата да са на половина разпечатани. Някой може ли да ми даде обяснение на това. От какво може да се дължи!? Да не би да се е получило след почистването?!?

    Предварително благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Проблем с принтер HP DeskJet 840c

    много зависи с какво са смазали направляващите на главата, щото ако са били някой чудни майстори, с две леви ръце, счупени, като нищо може да са ги обърсали и да не са ги смазали. При това положение главата се товари и моторчето изключва.
    Пипни с пръст и виж дали е мазничко. Ако не е - капни няколко капки машинно масло и виж дали ще има подобрение.
    Ако се оправи - вземи една неокастрена тояга, и при 'майсторите', да им благодариш

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    255
    #3

    Re: Проблем с принтер HP DeskJet 840c

    Нека смазването да не е с машинно масло, а с силиконово такова!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 15-04-10, 20:47
  2. Продавам цветен принтер HP Deskjet 920c
    От redrum във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 08-11-07, 18:37
  3. Отговори: 1
    Последно: 27-08-07, 02:20
  4. HP Deskjet 5440 ;5740 кой да избера?
    От catana във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 04-01-06, 17:35
  5. HP DeskJet и кирилица под DOS
    От DIL във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-02, 13:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе