Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Помогнете за избор на монитор ;)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #16

    Re: Помогнете за избор на монитор ;)

    Аз пък търся 17'' LCD за игри и филми, до 300-350лв. Дайте предложения. A, да има и цифров вход.

  2.  
     
  3. SHB
    SHB е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    11
    #17

    Re: Помогнете за избор на монитор ;)

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO

    @SHB не мислиш ли че вече правиш прекалено много безплатна реклама на ТМ в частен форум.
    Вярно че искаш да помогнеш , но искаш и да продадеш.
    В нито един момент не съм имал предвид да правя реклама на ТМ,съжалявам че си останал с подобно впечатление.Моята заплата по никакъв начин НЕ е обвързана с продажбите,така че нямам никакъв личен интерес да убеждавам някой да си вземе нещо от ТМ.
    То всяко ТМ си се различава от останалите,но лично аз си харесвам работата в Сити Центрър.Има и страшно много неща дато не са уредени,дето не са правилни,консултанти дето не им е мястото там и тн.,но при все това мен ме удовлетворява на този етап.
    Цитат Първоначално публикувано от get

    Не значи, Филипс имат почти 4 пъти по-малък контраст нали?

    А относно техномаркет, не че и аз го превъзнасям, но мисля, че там е най-удобно да бъдат видяни мониторите. Все пак толкова много и на едно място.

    @SHB а нали преди да го взема може да бъде пуснат на нормален компютър, за да се види как работи?


    Според мен при Самсунга тези с контраст 2000(3000):1 са очевидно по-контрастни от тези със 700:1.Ама то си е казано-динамичен контраст.В никакъв случай не е 4 пъти по-контрастен от Филипса и според мен.
    Задължително е да ти пуснат монитора и да ти пуснат тест за изгорели пиксели(то всъщност само се изкарва на основни цветове)Дали ще ти го пуснат на отделен източник и далище те претупат зависи от колегите.Редно е да си го огледаш хубаво ,ама много зависи консултанта дали е пич,пък и дали има много работа или може да ти отдели време.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 17-11-11, 01:39
  2. Помогнете за Монитор M2280D-PZ
    От mslav01 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-08-11, 20:48
  3. Помогнете за избор на ТВ монитор !!!
    От 76presley във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 13-05-10, 22:38
  4. Помогнете да избера монитор
    От LZ4 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-05-07, 12:12
  5. 17' CRT Монитор за 350-400лв. - помогнете
    От olileli във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 04-02-05, 10:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе