Резултати от 1 до 7 от общо 7

Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в София

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    2
    #1

    Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в София

    Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в София за да купя компютър на моят брат които не разбира почти нищо от компютри
    и ще му трябва фирма която да му дава техническа подръжка даже и в дома му. Би било хубаво да има и website за да се види какво предлага.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в Соф

    Всяка фирма ще му направи посещение стига да си плаща.По-скоро му трябва някой познат който е малко по-запознат да го напътства отначало защото ще му излезе солено с фирма.Освен ако няма излишни.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в София

    Цитат Първоначално публикувано от vasilievski
    които не разбира почти нищо от компютри
    Не е срамно човек да се запише на курс за компютърна грамотност.
    Винаги съм се чудел, защо за каране на кола, дето има 3 педала, изискват придобиване на шофьорска книжка чрез курс и изпит, а за компютъра дето има 102 клавиша + мишка - всички си мисли че му е достатъчно само да го закупи, да викне някой 'само да ми покаже' и готово...

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re: Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в София

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Не е срамно човек да се запише на курс за компютърна грамотност.
    Винаги съм се чудел, защо за каране на кола, дето има 3 педала, изискват придобиване на шофьорска книжка чрез курс и изпит, а за компютъра дето има 102 клавиша + мишка - всички си мисли че му е достатъчно само да го закупи, да викне някой 'само да ми покаже' и готово...
    Ами защото катастрофата с кола е по-тежка от катастрофата с компютър....

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Re: Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в София

    Цитат Първоначално публикувано от vasilievski
    Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в София за да купя компютър на моят брат които не разбира почти нищо от компютри
    и ще му трябва фирма която да му дава техническа подръжка даже и в дома му. Би било хубаво да има и website за да се види какво предлага.
    Нека да започна да говоря по всички въпроси понеже с това се занимавам.
    Фирма с добра репутация ... всички имат доволни и недоволни клиенти, цените са почти еднакви навсякъде.
    Относно техническата поддръжка ... там си трябва малко ограмотяване, курсовете по компютърна грамотност са хубаво нещо, даже и книгите пише хубави неща в него.
    Относно поддръжката по у дома му ... сложна работа, фирмите искат таксуване на час + първоначална такса.
    Лично аз се занимавам с компютърна поддръжка, и хора които за първи път сядат на компютър е нещо ужасно... половината не могат да преименуват файл ... шарите им налице, лаптопа е за 2000+лв, обаче ги мързи да идат на компютърен курс. За това те съветвам да го запишеш на курс

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    Re: Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в София

    Мдам, хората с добри финансови възможности, почти нулеви компютърни познания и още по-нулево желание да се научат на нещо, са най-интересни: "купих най-скъпият компютър който имаха, сега кое копче да натисна...", "купихме на Ванко компютър за 5000$ (това е по-действителен случай), а на него след 20 дена му омръзна" (последното с гневно-надзидателен тон към моята особа, понеже аз им помагах при избора)

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    2
    #7

    Re: Търся фирма с добра репутациа, добър гаранционен сервиз и с добри цени в Соф

    Абсолютно съм съгласен със всички вас- най -добрата помощ за един компютърно неграмотен човек е да се запише на курс отколкото да досажда на роднини и приятели със странни въпроси...""къде ми е иконката на онова, дето стрелям по едни говеда с него..""още повече ако фирма за подржка трябва да се изпраща за всеки въпрос.

    Но все пак нали трябва да се купи компютър отнякъде...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте добър сервиз за ремонт на телефони в София
    От ockac23 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 15-01-17, 01:08
  2. Отговори: 22
    Последно: 21-06-16, 14:34
  3. Добра фирма за газови инсталации в София
    От svkap във форум Отопление
    Отговори: 0
    Последно: 10-02-15, 14:09
  4. Търся читава фирма за сервиз на климатици в Плевен.
    От dudi4ek във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 25-06-13, 01:36
  5. Търся сервиз в София
    От vesmak във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 03-03-12, 15:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе