Резултати от 1 до 11 от общо 11

Mastilo za printer HP 610

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    21
    #1

    Mastilo za printer HP 610

    Imam edin stra priner HP 610 ne sam mnogo dovolna ot nego no vse pak mi varshi rabota. Problema e che mnogo skapo mi izliza da si kopuvam originalno mastilo. Chuh che mojelo da si smenqsh sam mastiloto. Bihte li mi kazali kak stava tova i ot kade moga da si kupq mastilo za smqna? Ili pak kade izvarshvat tazi usluga i na kakva cena i koe e po-izgodno: Da si kupq mastilo i da si go smenq sama ili da platq da mi go smenqt vav firma?

    Chao blagodarq vi predvaritelno.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    28
    #2

    Mastilo za printer HP 610

    Ами отиваш в някой магазин за компютри и питаш за комплект за пълнене на HP610 или съвместим, ako имаш късмет няма да е повече от 20лв.

    В самия комплект трябва да има подробна инструкция (от типа стъпка 1, стъпка 2,... стъпка n) дори на български език.



    Аз съм с HP810 и редовно пълня.(на 810 и 610 главите са различни)



    Отдавна не съм пълнил 610, преди имаше едни комплекти за пълнене, при които нещата стояха така:

    слагаш главата в една приставка(от комплекта), завиваш тубата с мастило, стискаш тубата докато се напълни главата, после се слагаше една спринцовка, с която се изсмуква 2 ml мастило за да се създаде вакуум...



    сега комплектите може и да са по-различни, но общо взето процедурата е същата и не е сложна



    Ако ще купуваш оригинална глава, то по-добре си купи нов принтер

    Една цветна и черна глава струват колкото един принтер вече...(хм, обратното исках да кажа)



    Успех!






  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Mastilo za printer HP 610

    Вземи си комплект за пънлене Fulmark. Сртува около 25 лв. На него не е написано спциално че е за 610, написани са други принтери от 600 серията. В него има мастило за две пънления( 2х40мл ), Мастилото е качествено, има инструкция на българаски език и се работи много лесно с него. Много важно е да знаеш че не трябва да оставяш касетката с мастолото празна. Като се свърше трябва веднага да се напълни. След напълването ако не иска да печата вземи един памук и го напои с вода. Дръж го отдолу върху дюзите около1 час и дюзите ще се отпушат. Ако занесеш касетката за пъненен в някоя фирма ще ти излези двойно по скъпо, пак ще е около 25лв но ще е едно а не две пълнения. Ако има нещо неясно питай.



    http://julmin.hit.bg



    Edited by - Julian на 29/07/2002 13:44:48



    Edited by - Julian на 29/07/2002 13:45:43

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    21
    #4

    Mastilo za printer HP 610

    Dopusnala sam malka greshka printera e HP 610C a ne samo 600! Tpzo paket Fulmark stava li za nego?

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Mastilo za printer HP 610

    Комплекта за 600 серията е за всякакви принтери 6хх. А това дали е цветен и ли само черно бял няма никакво значение. Купувай си го няма да сбъркаш.



    http://julmin.hit.bg



    Edited by - Julian на 29/07/2002 13:46:28

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    21
    #6

    Mastilo za printer HP 610

    Blagodarq za saveta Julian shte probvam, shte mi preporachash li samo ot kade da si go kupq?




  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Mastilo za printer HP 610

    Няма да мога тъй като аз съм във Варна а ти в София. Няма значение от къде ще го купиш, само гледай срока на годност. Най добре е от фирма(магазин) които правят повече оборот. Така ще е по-нов.



    http://julmin.hit.bg

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    21
    #8

    Mastilo za printer HP 610

    Dobre togava neka nqkoi ot Sofia mi preporacha firma ot koqto da si kupq Fulmark.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #9

    Mastilo za printer HP 610

    Е добре, аз пък ще ти препоръчам комплектите на LG - малко по-евтини са от Fullmark, а мастилото им е по-качествено. Отиваш в магазините на Ресет на "Раковска" (от "Славейков" малко преди СДС) и си купуваш.

    Но се приготви за големи мъки при пълненето на тази глава - черната глава на HP6xx си е само ядове. Всъщност ти лесно ще я напълниш, въпросът е да я накараш да пише после, а и да не се излее цялата в принтера. С цветната не е така, но за черната бих ти препоръчал да я дадеш да ти я напълнят.




  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Mastilo za printer HP 610

    Ако използва Фулмарк няма начи да изтече в принтера. Това става ако се пробие на грешно място дупката. А с този комплект това е невъзможно. Тез на LG не ги знам какви са и дали са специално за 600 серията но на Фулмарк си има модел за Специално за HP 600 серия. Проблем мойе да има ако касетата е била празна и не е изпозлвана примерно 1 месец. Но както със манипас по горе това се оправя със памук напоен със вода. Правил съм го това нещо и нямах никакви ядове. Яядове може да имаш ако изпозлваш универсален комплект за пълнене на всякакъв принтер.



    http://julmin.hit.bg

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    Mastilo za printer HP 610

    Ако беше във Варна щях да да ти я напълня.



    http://julmin.hit.bg

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Bluetooth printer ?
    От g_ishkitiev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-05, 22:22
  2. Printer
    От Reaperr във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-05-05, 18:46
  3. printer... chudenka...
    От pro във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 27-11-03, 14:02
  4. matri4en printer pod XP
    От raul във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 04-04-03, 13:03
  5. Printer problem
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 07-03-03, 14:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе