Резултати от 1 до 3 от общо 3

Промблем с УСБ мп3 ќа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #1

    Промблем с УСБ мп3 ќа

    стана , така че докато mp3- то 128 мб NEO беше та беѕ да иска ритна контакта , и компа се изключи докато работех на флаша ... та сега ми разпознава устройството то е на ФАТ (без 32) като дам пропъртис ми показва ,че е заело точно толкова памет , колкото си беше заета , но като влезна в него нищо не се вижда ...
    направих бекуп , както е така , но после като върна бекуп-а папката пак е така , 128 мб ама като влезна е празна ...
    отначало , неможеше да се пише върху него ... даваше инвалид директори трее , а като опитам да влезна под дос промпта цс.. буква/ , ми изписва да сменя буквата ... еми смених я ама пак ми изписва да я сменя , не ми е за тези 128 мб ами за инфото вътре , поради тази причина още не съм пробвал формат ...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #2

    Re: Промблем с УСБ мп3 ќа

    Пробвай това:
    GetDataBack for FAT/NTFS 3.03
    GetDataBack will recover your data if the hard drive's partition table, boot record, FAT/NTFS/MTF or root directory are lost or damaged, data was lost due to a virus attack, the drive was formatted, fdisk has been run, a power failure has caused a system crash, files were lost due to a software failure, files were accidentally deleted.
    или това:
    RT DiskExplorer for FAT/NTFS 3.03
    DiskExplorer 3.03 for FAT/NTFS - with this powerful disk editor you can inspect your drive in greater detail. It lets you go directly to the partition table, boot record, FAT/NTFS or root directory as well as jump to a certain sector etc...
    This powerful disk editor enables you to: navigate through your drive by using browser-style back and forth arrows, by going directly to the partition table, boot record, FAT/NTFS or root directory, by jumping to a certain sector etc. switch between several views, such as hex, text, directory, MFT, FAT/NTFS, partition table and boot record view, search your drive for text, boot records, partition tables and sub directories, investigate the volume' s boot record by looking at the volume information, edit your drive by using the direct read/write mode (not recommended) or the virtual write mode, view and recover even deleted files, create a virtual volume when your boot record is lost or corrupted, conduct your own data recovery by taking advantage of all these features.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    482
    #3

    Re: Промблем с УСБ мп3 ќа

    мерси стана , макар и не напълно но по важните ги върна после му направих формат и засега работи

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе