Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

Компютър на супер цена?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    5
    #16

    Re: Компютър на супер цена?

    Ех аз съм момиче от Варна и за мене Вие сте на много далече не ме наричайте "той" после сега се двуомя...има някакъв за 320 лв ето и Вие да го видите и аз май в крайна сметка съм объркала линка още в началото
    .... http://www.pazaruvam.com/index.php?p...mart&Itemid=26
    аз съвсем се обърках а парите ми зеха да свършват колкото минава времето тъй че тази вечер ще взема решение... и после ще пусна евентуално поръчка...ама като ви гледам какви работи пишете...но пък за офис ми трябва и си има гаранция всичко аз тука из магазините в града немога да си намеря по евтино а ми трябва за офис да си водя дето се вика счетоводството и да си върша работата за университета...

  2.  
     
  3. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #17

    Re: Компютър на супер цена?

    Ако на това действително му е такава цената - не се чуди повече, а го взимай.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #18

    Re: Компютър на супер цена?

    Извинявам се за "ТОЙ"-я уважаема госпож/ице/о, иначе щом си решила - купувай, ако може да се спазариш поне за 24 месеца гаранция - още по-добре. Видях че и фирмата продавач е от Варна, така че поне с отстраняване на проблеми докато е в гаранция компютъра се надявам да нямаш проблеми.
    Но все пак, сега когато изплю камъчето от къде си (а то май с това трябваше да започнеш), изчакай ден-два, някой любезен съфорумец от Варна може да реши да ти предложи и нещо по-добро, хем ще имаш възможност после да го наклеветиш тук.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #19

    Re: Компютър на супер цена?

    .... трима от четирите модератори в този раздел сме от варна....
    все нещо можем да помогнем, стига да бъдем потърсени...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    147
    #20

    Re: Компютър на супер цена?

    Тук виждам супер специалисти които могат да разкажат точно по коя пътечка дънната платка кой байт минава. На момичето му трябва компютър за счетоводство и текст. И евентуално интернет и Skype. При избор на машина обикновено препоръчвам да се обърне внимание на срока на гаранцията.
    И да се проучи фирмата дали е в състояние да ремонтира компютъра при проблем в гаранционния срок - в какъв срок могат да ремонтират компютъра, имат ли склад със части, продават ли много компютри, на място ли ги сглобяват или не.
    В рамките на гаранционния срок всички проблеми не са проблеми на собственика ами на компютърната фирма.
    От техническа гледна точка е важно единствено дали е добър балансът между цена, и технически параметри, в случая мисля че е добър.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Re: Компютър на супер цена?

    Цитат Първоначално публикувано от Riki888
    ....И да се проучи фирмата... От техническа гледна точка е важно единствено дали е добър балансът между цена, и технически параметри, в случая мисля че е добър.
    аха.... и точно кое класира пазарувай.ком сред фирмите (?!), които предлагат стабилна поддръжка, имат складови наличности и са коректни към клиентите???

    нещо адресче, телефонче, човек за контакт...? като ти го доставят кога се убеждаваш, че си получил същото, за което си платил? след като платиш и рзпечаташ кашона, нали?

    и т.н., и т.н......

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    147
    #22

    Re: Компютър на супер цена?

    Ами аз съм в София и доколкото разбирам в темата става въпрос за Варна. Нямам предвид конкретна фирма. Обаче със сигурност бих се насочил към фирма която виждам че има детайли в наличност, на склад и при проблем веднага може да се замени нещо - например захранващ блок. Вместо да получавам обяснения от типа "остави компютъра и само за 2 дни ще го поправим понеже трябва да се поръча едикаква си част". Когато фирма има голям оборот компютри не е проблем да се ремонтира гаранционен дефект. Обаче ако фирма продава 1 компютър в седмицата - често има забавяне на ремонта.
    Надявам се да не засягам никого. Просто казвам какво мисля а пък всеки който купува компютър да преценява за себе си.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    104
    #23

    Re: Компютър на супер цена?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    .... трима от четирите модератори в този раздел сме от варна....
    Да нямаш предвид "Варна"?

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #24

    Re: Компютър на супер цена?

    да, прав си в голяма степен. само че в случая не виждам въпросния сайт да ми осигурява гаранции, сигурност и т.н., затова и не бих му се доверил - лично мнение

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #25

    Re: Компютър на супер цена?

    Цитат Първоначално публикувано от DeniG
    Ех аз съм момиче от Варна и за мене Вие сте на много далече не ме наричайте "той" после сега се двуомя...има някакъв за 320 лв ето и
    Пиши на м-р Техно на лични и той е от Варна. Днес минах покрай него и ми спомена за читава машина, тъй като го бях питал . Поне няма да имаш транспортни разходи

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    92
    #26

    Re: Компютър на супер цена?

    Говорейки за Варна, аз съм купувал много компютри от D&G computers поне досега не са ме подвеждали - www.dandg.bg
    Продават много компютри и поне досега не са ми продали нетестван компютър, нещо което ми се е случвало с други фирми. Нямам представа какво могат да предложат в момента, но ако отидеш в двата им по-стари офиса на Железкова и на 8-и приморски полк консултантите работят там от много години, аз лично предпочитам офиса на железкова, където е и сервиза им.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #27

    Re: Компютър на супер цена?

    Малко съм изпуснал развитието...
    http://www.pazaruvam.com/index.php?p...mart&Itemid=26

    Тази оферта въобще не я мислете - не е вярна и няма какво да се обсъжда по нея. Лъжат без да ми е ясно с каква цел от този сайт.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #28

    Re: Компютър на супер цена?

    D&G работя с тях като партньор от 12г
    харесват ми и наистина са коректни.
    Факт е че не са от най-евтините , но поне са стабилни.
    а нови лица има, но аз поне ги знам всичките

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    76
    #29

    Re: Компютър на супер цена?

    Malko sys zakysnenie po temata no aktualno za mnogo potrebiteli spored men. I se izvinqvam za lipsata na kirilica v momenta/6te go redaktiram pri pyrva vyzmojnost/.

    Za6to na poso4eniq sait osven dva telefona koito moje i da sa tip Prima nqma druga kontaktna informaciq? Na takiva 'dostav4ici' az ne bih se doveril. Za sravnenie eto kak trqbva da izglejda tazi stranica spored men/bez nikakvi pristrastiq/  : http://pc.promoardes.com/contact

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 11-11-14, 23:14
  2. Отговори: 5
    Последно: 15-03-12, 20:40
  3. Отговори: 1
    Последно: 10-07-11, 02:29
  4. Продавам компютър на супер цена! SOLD OUT!
    От Pavel5044 във форум Продава
    Отговори: 16
    Последно: 21-09-06, 13:34
  5. XBOX с екстри на супер цена
    От yavor44 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 19-07-06, 15:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе