Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 29

Компютър на супер цена?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    5
    #1

    Компютър на супер цена?

    Какво мислите за този компютър и цената му ( ето едно линкче) http://www.pazaruvam.com/index.php?p...mart&Itemid=26


    Имам нужда от помощ за офис компютър ставали или може и повече освен да води счетоводството ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Компютър на супер цена?

    по-добре с купи лаптоп втора ръка
    така ще дадеш малко отгоре , но получаваш ТФТ монитор

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: Компютър на супер цена?

    Да не говорим, че май супер 'промоцията' е от поне 6 месеца, съдейки по последния коментар на 'уж доволен' клиент.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    5
    #4

    Re: Компютър на супер цена?

    Ами аз се обаждах все още е валидна...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: Компютър на супер цена?

    Сега ,ако търсиш евтина система за смешни пари - да , става
    захранването се басирам че ще е уникално смешно и първо то ще клекне .
    Иначе освен харда и записвачката друго няма - всичко е на дъното.
    Аз от ECS вече бягам надалеч.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re: Компютър на супер цена?

    Офертата не е толкова евтина.
    Това са $215+ДДС, което е при всички положения добра цена НО...
    Базира се на една оферта на ECS от края на миналата година за бъндъл дъно ол ин уан + процесор за с.754.
    Всичко в нея си заслужава парите, освен остарялата платформа... Бих те посъветвал за $10-20 отгоре да вземеш аналог, но с по-нова платформа, подлежаща на ъпгрейд. Ако бъркам и системата е АМ2... взимай без да му мислиш.
    Експертни мнения, че трябва да се бяга от ECS и че захранването ще клекне не взимай под внимание... Няма специалист по форумите, който да не ти каже това, но на форумните специалисти и през ум не им минава, че 90% от продаваните захранвания в страната ни са от този калибър и че от тези 90% клякат 4-5%...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re: Компютър на супер цена?

    Крис , само деето игнорираш факта че ние с теб си вадим парите от такива захранвания , особено ти, доскоро с другите евтини PSU -та.
    ECS пак казвам - избягвайте доколкото имате възможност.
    Пък нека да съм псевдо форумен специалист , който пише само ей така.

  10. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #8

    Re: Компютър на супер цена?

    Зависи на кой какво му трябва. Не виждам защо трябва да се купува нещо, което се води по-хубаво (и вероятно действително е), ако няма нужда от него. Около мен има 4 ECS платки - на единия от домашните ми компютри, на жената, на съседа, и на един сървър (web+mail+database). Моделите са от най-евтините. И една резервна имам . Ако нещо се скапе - има гаранция 2 години. След това ще си взема нови. Не е да не мога да си позволя нещо по-читаво, но не виждам смисъл. Читави са ми само захранванията. И аз не знам защо. Основният ми домашен компютър е поне на 4 години. Celeron на 2GHz, s.478., дъното беше ASUS, но се скапа, сегашното май е GIGABYTE, refurbished. Още не ми се е случвало да ми трябва по-мощна машина. И проблеми не съм имал. Да, сървърите ми са XEON-и с дъна и шасита SUPERMICRO, ама там е друго (виж първото изречение )

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    5
    #9

    Re: Компютър на супер цена?

    Благодаря значи все пак машинката става Радвам се че тук мога да се посъветвам1во и 2ро за монитора от фирмата ми предложиха втора употреба запазен без дефекти по матрицата казаха че ще ми помогнат в избора..., но аз да пусна пак едно линкче а http://www.pazaruvam.com/index.php?o...d=37&Itemid=26 И между другото казаха ми че покупка на монитор и компютър = подарък мишка и клавиатура ...мисля че офертата взе да става по-добра

  12. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #10

    Re: Компютър на супер цена?

    Бе тя че става - става, но бих ти препоръчал да осмислиш това, което е написал Крис. Иначе не знам с какво впечатление си останал, но според мен повечето изказвания са негативни. А това, което аз съм написал, е мое мнение като принцип, не съм имал предвид конкретната оферта. Но все пак по-евтино предложение едва ли ще намериш, а явно цената е водеща в случая.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    66
    #11

    Re: Компютър на супер цена?

    Според мен, офертата е крайно неприемлива, тъй като за 50 лв отгоре на посочената цена, може да се закупи в момента двуядрена машина ( Атлон 64 Х 2 4000+) , с два пъти повече памет ( 1 ГБ ДДР2 ) от дадената в офертата и два пъти по-голям Харддиск САТА2 ( 160 ГБ )+ всичко друго посочено в самата оферта - DWD-RW, Floppy, Case, Video onboard 6100 . За мен да се закупи сега сокет.754 не е грешка, а е смешно.
    Та съвета ми е - дай 50 лв отгоре и вземи новите и по-бързи компоненти, независимо че правиш офис машина !

    п.п. При мониторите нещата са подобни, като гледам офертите им.... Защо е нужно да зкупиш ТФТ 19 втора употребаза 300 лв , след като нов такъв е 360 лв. ?!

    Оказва се, че пак сме " Евтини на брашното и скъпи на триците..."

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #12

    Re: Компютър на супер цена?

    Аз пак да кажа - Оферта от преди 6 месеца, предлагана като 'Супер цена"- е нема такова животно, то тогава краставиците беха по 2 лв, сега са по 3.85, при компютрите е баш обратното.
    Ама който има пари да дава - нека му, то от такива се хранят компютърните 'специалисти' от Метро, Техномаркет и Технополис, дето днеска продават перални, утре фризери и други ден от тях си купуваш 'изгоден' компютър, дето гаранцията му е във 378 блок в Люлин.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #13

    Re: Компютър на супер цена?

    Присъединявам се към мнението на КрИс и особено към това на etq. За конкретната оферта - той DeniG ще си реши - парите са си негови.
    Но искам да вметна, че никога не съм бил негативно настроен към дъната на ECS - Elitegroup. От всички продадени от нас РС-та с дъна Асус - поне с 20-25 % сме имали проблеми - я със съвместимост на компоненти, я с инсталация на драйвери, я с дефекти. Докато системи с дъна на Елитгруп сме продали може би 2 пъти повече и там проблемите са били не повече от 2% ! Особено пък инсталацията на драйверите е безпроблемна - пускаш и забравяш.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #14

    Re: Компютър на супер цена?

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    и други ден от тях си купуваш 'изгоден' компютър, дето гаранцията му е във 378 блок в Люлин.
    За 378 не знам, но аз работя в блок 956. Това.. пречи ли фирмата, в която работя да дава нормална гаранция без да се притеснява клиентът, че е в Люлин..?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #15

    Re: Компютър на супер цена?

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    За 378 не знам, но аз работя в блок 956. Това.. пречи ли фирмата, в която работя да дава нормална гаранция без да се притеснява клиентът, че е в Люлин..?
    Разбира се че няма място за притеснение, освен ако клиента не е от Пловдив, Варна или някоя по-далечна точка на милата ни родина.
    А DeniG не е посочил мисля, къде точно се намира

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 11-11-14, 23:14
  2. Отговори: 5
    Последно: 15-03-12, 20:40
  3. Отговори: 1
    Последно: 10-07-11, 02:29
  4. Продавам компютър на супер цена! SOLD OUT!
    От Pavel5044 във форум Продава
    Отговори: 16
    Последно: 21-09-06, 13:34
  5. XBOX с екстри на супер цена
    От yavor44 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 19-07-06, 15:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе