Резултати от 1 до 4 от общо 4

Защо ми се ресетва машината

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    24
    #1

    Защо ми се ресетва машината

    Имам следната кофигурация -
    2180, Gigabyte P35 DS3 , 2GB Kingmax , HDD 160 Hitachi, 2.8 " Samsung 60gb , 8800GT Gigbyte 512mb, Wireless Microsoft Keyboard + Mouse 1000

    Откакто включих м$ клавиатурата почна да се ресетва машината на една тежка игра(Shadow Ops Read Mercury)
    Дали според вас е от захранването ? То е FORTRON 350 W.
    Моля за мнение. Като мина на обикновена клавиатура и мишка няма проблем. Не съм овърклоквал нищо.
    Ако е проблем захранването ще се напъна за ново.
    Благодаря за мненията преварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    40
    #2

    Re: Защо ми се ресетва машината

    Аз мисля ,че не е проблема в захранването.Най простият начин за намиране на един проблем е с пробване на други части.т.е. ако се ресетва с тази клавиатура може би проблема е в нея.Лично мое мнение и не искам да твърдя на 100% ,че съм прав.Пробвай на друг комп. Ако там работи , дава конфликти с някой от софтуерите на машината ти.При не откриване кой е -преинсталирай уиндоуса си , ако пак имаш същия проблем с хардуер , макар , че ме съмнява силно.
    Ако някой може да даде по-конкретно предложение - моля.На мен друго в главата в момента не ми идва.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #3

    Re: Защо ми се ресетва машината

    От захранването е. 8800GT дърпа над 200W в Load. Прочети си в книжката на видеокартата, там пише какво захранване трябва да сложиш. По принцип малко преувеличават, но на теб ти трябва минимум 400W. Сигурно си клокнал малко и процесора.Едва ли проблема ти е в клавиатурата, но пък какво ти пречи да пробваш - смени я за проба. Знае ли човек, може колкото и да е малка, консумацията на ресивъра на клавиатурата да се окаже малкото камъче дето преобръща колата.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    24
    #4

    Re: Защо ми се ресетва машината

    Последно се оказа виновен Bios ревизията f12. След връщане на стария f6 нещата се оправиха . Благодаря за мненията.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Коя да бъде машината? Нокрия или ...
    От joro_vk във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 505
    Последно: 06-10-21, 17:34
  2. филма--Машината на времето
    От fiorino във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 14
    Последно: 05-07-13, 16:34
  3. Коя да бъде машината?
    От Ibr1975 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 11-03-13, 12:51
  4. Струва ли си ''машината''!
    От krasimirov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 29-09-09, 17:59
  5. Ъпгрейд на машината
    От Greendragon във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 02-04-08, 20:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе