Резултати от 1 до 7 от общо 7

проблем с компютара

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    7
    #1

    проблем с компютара

    Здравеите на всички.Проблемат е следният,когато пускам компютара зарежда до Windows load появяват се жълти квадратчета и изгасва,исчаквам две минути рестартирам тогава всичко е ок.Като тръгне компютара няма никакви проблеми.Защо става така .Писах и във друг фору там ми казаха да си сменя Service Pack-ат може да е бъгаф,но преди бях със друк Pack и пак беше същото.Можело да бъде от видео картата,ама картата се даржи добре и на най коравите игри няма никакви проблеми.Можело да бъде от праха ,редовно го чистя.Със една дума неможах да разбера какъв е проблема.Ако можете помогнете

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: проблем с компютара

    отвори компютъра, извади, почисти клемите и сложи отново видеокартата

    P.S. защо никът ти е panter75? роден си 1975 година ли? питам от просто любопитство, нямам нищо лично или подло предвид с въпроса

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    7
    #3

    Re: проблем с компютара

    За въпроса да 75 набор съм,а за картата правил съм това и пак е същото.Toзи проблем е от одавна какво ли ненаправих и нищо нестава.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: проблем с компютара

    Снимай екрана, да видим и ние какво имаш предвид за 'жълти квадратчета', иначе наистина намирисва на дефектна памет на видеокартата.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    7
    #5

    Re: проблем с компютара

    Как да го снимам всичко става за секунда?Интересното е че видимо картата се даржи добре ,както казах и на игрите и на филми незабелязвам някакъв проблем всичко си е наред.Поне така си мисля.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: проблем с компютара

    не е баш така, че след като запали и върви, значи всичко е наред
    съществуват такива неща като подути кондензатори, които трудно "тръгват", но после си работят, възможно е и липса на първоначален контакт, който после да се осъществява след температурно разширение, и сума ти други неща

    горещо ти препоръчвам да провериш дали слагайки друга видеокарта проблемът остава (ако всеки път се получава, значи ще е показателно). винаги ще намериш някой да ти услужи или в някоя фирма да ти съдействат за 5 минути като си занесеш компа

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    7
    #7

    Re: проблем с компютара

    Благодаряти за информацията Fear Me ,ще пробвам със друга карта .Ще пиша за резултата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 04-05-10, 22:28
  2. Администатор ( Потребител на компютара )
    От ZanGaDor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 17-03-07, 19:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе