Резултати от 1 до 15 от общо 15

PC Ozvuchitelna sistema

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #1

    PC Ozvuchitelna sistema

    Znachi reshih da si kupja njakakva dobra ozvuchitelna sistema do 200-250$ no ne sym siguren koja e po dobra.

    Mislih si za Creative Inspire 5700 ili Creative Cambridge SoundWorks MegaWorks 510D.



    Iskam sistemata da vadi hubav pluten chist i bassov zvuk.



    Mersi predvaritelno!!!





    <<<----------->>>

    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #2

    PC Ozvuchitelna sistema

    Ами за MegaWorks-а ще ти трябват почти 2 пъти по 200 USD )

    Иначе спор няма - най-доброто което Creative са правили някога като озвучаване.

    Трябва да го чуеш, но не съм сигурен че в BG го има.

    А 5700 е по-евтината алтернатива. Естествено - пак са много добри.



    Естествено - за толкова пари е хубаво да се огледаш и за алтернативи. Може да намериш нещо по-добро от Creative-то.



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    domin@dir.bg

    ICQ#109217561

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    PC Ozvuchitelna sistema

    Има ги (MegaWorks) гледах ги в Reset.. към 800лв. без ДДС



    <font color=blue>Memento Mori</font id=blue>

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    26
    #4

    PC Ozvuchitelna sistema

    Nai-dobrata ozvu4itelna sistema niama nisto obsto s PCtata. Kupuvash si 2 (ili 4 ili 5 ako iskash) tonkoloni ot sreden kalibar (okolo $100 par4eto) + edin seriozen usilvatel (moje i na staro) i prosto varzvash PCto kam usilvatelia. Tova ne moje da se sravniava s nikoia PC ozvu4itelna sistema. Tova e HiFi, a ne komputarnite bukluci. I - mp3 s ne po-malko ot 256kb/s razbira se.




  6. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #5

    PC Ozvuchitelna sistema

    Shte moze li toja usilvatel da vadi 5.1 zvuk?

    Na men ne mi se zanimava da kupuvam koloni i t.n. zashtoto stajata mi e mnogo malka a az iskam chist i plyten zvuk a ne da schupja styklata...taka che sega kato razmislih moze da si vzema i inspire 5300 no za sega sym samo zapoznat s creative taka che dajte primeri za drugi hubavi.





    <<<----------->>>

    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #6

    PC Ozvuchitelna sistema

    afterburner poslushai ss_sgp

    toi e mnogo prav

    za tezi pari moje da si kupish mnogo kachestven zvuk

    vzemash edin usilvatel , dve koloni i zvuka shte e super kachestven a i silen BAS shte ima



    a ako si vzemesh i usilvatel s izhod za subwoofer napravo super




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    333
    #7

    PC Ozvuchitelna sistema

    afterburner poslushai ss_sgp

    toi e mnogo prav

    za tezi pari moje da si kupish mnogo kachestven zvuk

    vzemash edin usilvatel , dve koloni i zvuka shte e super kachestven a i silen BAS shte ima



    a ako si vzemesh i usilvatel s izhod za subwoofer napravo super




  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #8

    PC Ozvuchitelna sistema

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    afterburner poslushai ss_sgp

    toi e mnogo prav

    za tezi pari moje da si kupish mnogo kachestven zvuk

    vzemash edin usilvatel , dve koloni i zvuka shte e super kachestven a i silen BAS shte ima



    a ako si vzemesh i usilvatel s izhod za subwoofer napravo super

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Abe kolev pak li ti be !!!!



    1. 4oveka pita 5.1 zvuk - kvi 2 koloni kvi ekstri!!!

    2. Usilvatel za 5.1 zvuk nqma za po-malko ot 300$, ama na taq cena e mnoo zle.

    3. 5+1 Tonkoloni sreden klas nqma za po-malko ot 700$ i za tolkoz pari - pak laina!!!

    4. Grabvai si Creativeto, i begai ) Nqma da e koi znae kakuv zvuka, ama ako ste go polzvash za igri i MP3 i ne si nqkakuv audiofil, ste ti svurshi dobra rabota, makar 4e plutnostta na basa idva ot golemite iz4isleni profesionalno tonkoloni a ne ot golemite govoriteli !!! Ama ste imash 5.1 zvuk v original ))))



    http://free.data.bg/kayso/MKIV-Blitz-005.jpg

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    26
    #9

    PC Ozvuchitelna sistema

    1. - da beshe niakoi obiasnil na 4oveka, 4e muzika ne se slusha na 5+1, a na 4isto stereo. 4oveka moje da si misli, 4e musikata e po-iaka na 5+1...



    2. - Ne sam kazval da se kupuvat novi koloni - na staro mojesh da namerish, moje i da ne namerish - pone da opita.



    3. - usilvatelia - nai-dobre na staro - ne se amortizira i moralno ne ustariava, a ako e po-spec i sam da si napravi



    4. - za ka4estven zvuk triabvat golemi koloni. Obemat na kolonite e ot reshavasto zna4enie za ka4estvoto na basa (kato se izklu4at profisionalnite deto mogat naistina da te u4udiat). Nikade ne e kazano, 4e ste kartish s tiah staklata. Slushai si gi tiho.



    Az imam Yamaha 2X100 Sin i ruski Radiotehnika S-90F. Dovolen sam. Za da imam po-dobar zvuk treba se iztarsia s $....




  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #10

    PC Ozvuchitelna sistema

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    1. - da beshe niakoi obiasnil na 4oveka, 4e muzika ne se slusha na 5+1, a na 4isto stereo. 4oveka moje da si misli, 4e musikata e po-iaka na 5+1...



    2. - Ne sam kazval da se kupuvat novi koloni - na staro mojesh da namerish, moje i da ne namerish - pone da opita.



    3. - usilvatelia - nai-dobre na staro - ne se amortizira i moralno ne ustariava, a ako e po-spec i sam da si napravi



    4. - za ka4estven zvuk triabvat golemi koloni. Obemat na kolonite e ot reshavasto zna4enie za ka4estvoto na basa (kato se izklu4at profisionalnite deto mogat naistina da te u4udiat). Nikade ne e kazano, 4e ste kartish s tiah staklata. Slushai si gi tiho.



    Az imam Yamaha 2X100 Sin i ruski Radiotehnika S-90F. Dovolen sam. Za da imam po-dobar zvuk treba se iztarsia s $....

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    1. Ami igri, ami filmi !!! To ako e samo za musika, ne trqbva vuobste da ima nesto obsto s komputera, vse pak horata sa napravili CDtata i gramofonite za taq cel !!! NA edna mp3ka ko ste i slushash ??

    2. Absolutno sum suglase ) - 2xAmfiton ot nai-golemite - 200 lv. i tui ako bne e kiriq, ama mnoo trudno se namirat ((

    3. Usilvatel na staro moje - ama samo stereo, 5.1 mnoooo trudno ste namerish, ne samo 4e sa otskoro ami sa i skupi. Stereo si zeh az Kenwood ot 1989 g., star ama kak sviri ne e istina.

    4. Kakto i az kazah v predni q si post , no i malki koloni ne sa za izhvurlqne, osobeno ako e za PCsistema za vkusti koqto se polzva za Igri i mp3



    Musikata e 100% sereo, po tova nqma spor, no e po dobre da q slushash ot 6 koloni, otkolkoto samo ot 2, estestveno ako ne si nqkoi audiofil deto ima koloni za 5000$ par4eto )))

    Aide, kato si kupish nesto kaji posle dali si dovolen



    http://free.data.bg/kayso/MKIV-Blitz-005.jpg

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #11

    PC Ozvuchitelna sistema

    Toja dni ste instaliram edin Inspire 5300 s Audigy MP3 i shte komentiram kak e



    <font color=blue>Memento Mori</font id=blue>

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    236
    #12

    PC Ozvuchitelna sistema

    ss_sgp : Az ne sam njakakav zapalen slushach na muzika daze az pochti ne slusham muzika na komputyra. Kakto veche kazah v zaglavieto na temata az iskam pc ozvuchitelna sistema. Az si imam dobra uredba no tja e samo stereo. Iskam 5.1 syround zvuk a ne dve koloni kolkoto i da sa dobri. Systo taka znam che e naj dobre da si napravish sam kolonite i t.n. no az ne sam zapoznat tolkova mnogo s tezi tehnicheski harakteristiki i ne mi se zanimava. Tova e prichinata da iskam veche gotov, hubav, lyskav product koito da e markov i da znam che e napraven specialno za komputyr za da moga da igraja na igri da gledam dvd filmi s kef. Stajata mi e malka- ot komputera koit e zalepen na edinija ygala na po-dylgata stena do stenata zad men ima 2.5-3 maetra ako ne i po malko. Celta mi e ne da schupa prozorcite s njakakvi silni zvuci i t.n. (systo taka iskam kato stana na 50 god pak da moga da chuvam). Pak povtarjam- sajeljavam ss_sgp no az kategorichno ne iskam sam da si pravja koloni i usilvatel. Kayso kaza naistina istinata i az go podkrepjam.

    Iskam da mi preporychate dobri 5.1 koloni koito se prodavat v BG i nisto drugo.



    Sorry za dylgija post!!!





    <<<----------->>>

    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #13

    PC Ozvuchitelna sistema

    Taka mnenieto mi za Inspire 5300+Audigy - vurshi rabota (ne moja da me vpechatli osobenno obache). Ililza czjalata izguzica kum 160$(SB+SPK) koeto spored men si e bez pari.

    Za maniacite Inspire 5700 no stuva samo kolkonkite kum 300$ koeto si e baja soleno... Megaworks ne sa realni 5.1 imat edin kanal kojto go modulira kum Dolby Digital.. za da stavat na vsjaka sound carta.



    S napravi si sam 5+1 ne mojesh da si napravish ili pone ne za tija pari... horata tija neshta gi pravjat s 3K-4K, i go pravjat kato horata.

    Puk i ti sam kazvash che ne ti trjabva.



    <font color=blue>Memento Mori</font id=blue>



    BTW: Dominator 5700 sa naj-dobrite koloni na Creative a ne Megaworks...



    Edited by - DeathKnight на 19/09/2002 01:46:01

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #14

    PC Ozvuchitelna sistema

    Абе 5.1 РС колонки к'во пък ще си ги правите? Консерви. Дрънчат само и това е. Един псевдо ууфер да замаже малко положението...



    Все пак ако ще са РС комплект вземи с дървени кутии. Лабтек имат такива модели, Джазз Спийкърс също...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #15

    PC Ozvuchitelna sistema

    9801697 - tova e firma tam prodavat pone 20 modela ozvu4itelni sistemi 6efa se kazva Vesko, injener e, mnogo e v 4as moje da ti pomogne sus savet no vse pak ne zabraviai 4e e targovec!

    Ni6to ne ti pre4i da go 4ue6 i ako iska6 da otide6 na miasto i da gi vidi6... toi su6to taka pravi takiva (estestveno sa po skupi4ki)



    ALSO SPRACH ZARATUSTRA

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ONKYO HT-S9305THX 5.1 SISTEMA
    От brun4ev във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 04-09-11, 18:45
  2. Pisane po desetoprustnata sistema
    От petkov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 08-10-02, 01:45
  3. Koia failova sistema za XP?
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 14-11-01, 23:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе