Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с компютъра!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    4
    #1

    Проблем с компютъра!

    Здравейте!Имам следният проблем с компютъра!Сложих нова CD-Р/RW, обаче компютъра не я разпознава.Всички кабели ги проверих няколко пъти - всичките са плътно прилегнали!Тя е модел LG GCE-8526b а компютъра е IBM.Има ли нячин до я накарам да заработи?Иначе реагира като се включи компютъра и тя завърта, отваря и затваря, но нищо повече!
    Благодаря предварително на всички отзовали се!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re:Проблем с компютъра!

    Така като ти гледам проблема ми изглежда малко кабелен. На някои маркови машинки им бяха среязали едното пинче на интерфейсния кабел с цел да не се изпозлват две ИДЕ устройства. Може и да не е точно това. За това опитай се да я сложиш да е сама на кабела, след това виж дали я разпознава в биос, може и да е настроен самият биос да няма подобно усторйство на този иде канал. възможно е и устройството да не работи, това че се отваря чрез натискане на бутон е признак само, че захранването ти работи на самата писачка. Огледай и джъмперите все пак.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с компютъра
    От nenkov74 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 25-10-14, 22:23
  2. проблем с компютъра
    От mushr във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 28-10-08, 07:28
  3. Проблем с включването на компютъра
    От ZanGaDor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 15-05-07, 10:24
  4. проблем с компютъра ми
    От iovkito във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-05, 23:34
  5. проблем с компютъра
    От BENZIN във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 16-10-04, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе