Резултати от 1 до 3 от общо 3

IrDa

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    73
    #1

    IrDa

    haide da poobmenim informacia za irda-adapteri za pc? testove, oferti... (za winamp-a si ima plugin i distancionno se upravliava, obache za drugo...?)




  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    IrDa

    Добра работа върши и за връзка на GSM .Много по лесно се пише в Phone book отколкото да се набираш по клавиатурата на телефона(пък и те мамка ил все по малки стават). Знам, че IrDa са няколко вида според скороста им инъче видях много интереснa Ir "благина" на HP. Значи слагаш си тая история на Centronix порта на принтера и ето ти безжична връзка с PC-то и то за модел HP DJ 340(един многооо стар принтер)




  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    73
    #3

    IrDa

    iasno, za printeri ima otdavna

    ideiata mi e dali niakoj ima vyzmojnost da testva, kakvo tochno moje da se pravi s nego (za nokia date suite syshto si ima nachin da se vyrje), stava vypros, i za drugi prilojenia.



    p.s. dali shte e udachno da 'email-nem' servica na comel-soft (az samo tam uspiah da otkria takyv artikul) s molba da izvrshi tezi testove vmesto nas, ili da predostavia podobno u-vo na niakoj setcom-ec da napishe revju? (ako niama jelaesht, az sym navit da testvam




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. IrDA Driver
    От Korleone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 23-04-09, 13:13
  2. Driver за Irda
    От obshtinska_mishka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 13-03-06, 17:41
  3. Проблем -> IRDA
    От fortunahaha във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-05, 22:31
  4. IrDa
    От 0101 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 27-10-03, 15:48
  5. IrDA za PC
    От lightmaster във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 17-06-03, 16:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе