Резултати от 1 до 4 от общо 4

периодично прекъсване, на клавиатура и мишка !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #1

    периодично прекъсване, на клавиатура и мишка !!!

    Имам много странен проблем непериодично ми блокират клавиатурата и мишката незнам от какво е ! Значи при рестарт положението не се подобрява ! Без никакви причини и няма значение дали е в сейф мод дали в заредил win се включва и изключва . Понякога блокира само мишока след рестарт ми се случи и клавиатурата да я няма ! Понякога трагват и двете но при работа към 20 - 30 мин някаде пак почва да засича мишока ! Проверих натоварването на CPU на RAM сичко си е наред. Сканирах за вируси намери 2 и ги изтрих пак нищо . Също не може да си провери системниа дял за грешки при chek for errors стига до 2-ри етам и казва че WIN не може да продължи. Единствоно като смених на BIOS как да ми стартира кое у-во да е първо и второ (първо беше зададено removable ...) за малко тръгнаха и двете неща . Изглежда че мишока и клавиатурата си бачкат но на моменти нещо става . Гледах порта в който са включени изглежда наред. Може ли проблема да е от захранването понеже на 2-3 пъти преди този проблем комп-а бе спирал поради спиране на тока .

    edit fXOrange
    редактирах ти заглавието на темата, така е по добре

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Не периодично прекасване на клавиатура и мишка !!!

    ако е от захранването можеш да видиш дали ще ти забива по време на някоя тежка игра или тестове

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #3

    Re:Не периодично прекасване на клавиатура и мишка !!!

    сигурен ли си, че си се отървал, от всички вируси?
    Я му пусни, още едно сканиране, да видим кво ще излезе.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #4

    Re: периодично прекъсване, на клавиатура и м&#

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ако е от захранването можеш да видиш дали ще ти забива по време на някоя тежка игра или тестове

    Ами не . Пробвах си игрички който си го товарят (с клавиатурата когато и тя работи) . Върви си нормално странното е че след всеки рестарт на компа не се знае дали и клавиатурата ще работи а иначе мишока той си засича постоянно и си блокира след време ( все едно като зарежда ОС в началото и като мардаш мишока как засича на моменти и при мен е така ама не спира а CPU  не е натаварено) .Случва се и когато исгася комп-а (shutdown) num lock-a да продалжава да свети в изгаснало положение!  Има и друго което ме съмнява понеже го бях вързал с хамачи и vnc отдалечено да мога да си ровя в лаптопа от нас ( понеже нема реални IP-та) и да не би от там да се е омазало положението от vnc-то примерно и отделно че когато е бил вързан отдалечено е спирал тока .
    И на всичко одгоре поне а писне за нещо да го ЕВА я за клавиатура я за хард диск . Нема батце малчим си .
    Иначе за вируси го сканирах сумати пъти нищто не искара поне с avast де.



    Оказа се дефектирала мишка нещо като работи малко по-дълго време ( към 2-3 мин) и умира.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Toshiba46tl938 Мишка и клавиатура
    От alkustev във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-03-14, 22:14
  2. Мишка и клавиатура - проблем?!
    От redprobable във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 17-03-12, 21:17
  3. Приемник за безжична мишка+клавиатура
    От Usera във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 12-06-11, 12:15
  4. Отговори: 4
    Последно: 16-03-04, 18:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе