Резултати от 1 до 7 от общо 7

Test na TFT monitor

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    22
    #1

    Test na TFT monitor

    Zdraveite,

    Taja sedmica ste si wzimam notebook. Moje li da me posavetvate kakvo da gledam kato go kupuvam. Chuval sam, che ima programi za testvane dali njama umreli pixeli po ekrana. DVD-to i disketnoto ustroistvo sa jasni. Neshto drugo trjabva li da pregledam predi da kupja. Edva li shte imam wreme da probvam baterijata a i maj ne se nalaga - wse pak e nov...



    BTW sprjal sam se na HP xe4500

    PIV 1700 MHz speedstep

    256 DDR, 30GB disk.

    Videoto e Ati Radeon M6-P koeto absoljutno ne znam kakvo znachi. Imate li ideq?????

    15" TFT

    i drugi blaginki



    Shte moje li da se igrajat po-stari 3d igrichki na taja mashina??? To glavno za rabota go wzimam, ama njama da e zle ako moje i da otmarjam otvreme navreme ))

    10x




  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Test na TFT monitor

    Разбирасе че ще можеш да играеш игрички и то не само по старите. За монитора не ти трябва програма за да видиш дали има мъртви пиксели, Просто виж дали всички светят с цвета който трабва.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Test na TFT monitor

    Щом като компа е нов не ти трябва да го тестваш на място - като се издъни нещо просто го връщаш []

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #4

    Test na TFT monitor

    Gledai samo za martvi pixeli - inache tova e the best notebook-a za momenta - minalata sedmitsa testvahme i tva e Izbor na redaktora

    Inache SONY VAIO NV170 e mnogo po-dobar, no e s 1000 leva po-skap

    Ekrana mu e SXGA i niama znachenie otkade go gledash i t.n. ama... money

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    22
    #5

    Test na TFT monitor

    Az weche go porachah. Utre shte e pri mene. Tez 2950 3dmarka mi zwuchat dobre. Maj naistina shte moga da djitkam 3d igrichki.

    Po prinzip osnovnoto koeto me rakovodeshe pri izbora beshe laptopa da ima serien COM port. Za sajalenie mnogo malko ot novite modeli imat takav. Kato widjah harakteristikite na tozi HP wednaga razbrah che tazi mashina e za mene. Utre kato go wzema shte kaja kakvo mi e mnenieto, no pone na hartija wsichko e 6.

    10x za otgovorite.

    Sega oshte edit wapros. Mashinata ima 802.11 wireless. Znaete li kakva karta trjabva da si wzema za nastolnoto PC za da moga kato se pribera wkashti da si pravja mreja. Izobstho ima li smisal ot wireless wkashti ili po-dobre da polzwam kabel. W momenta na domashnoto PC njamam nikakva LAN karta, ta se chudja kakvo da wzema. Kakvi pari e takava wireless karta???? Trudno li se konfigurira takava mreja i kakva e skorostta i.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #6

    Test na TFT monitor

    Зависи на кой за какво му трябва, но ако аз трябва да си купувам - това е което искам

    http://www.computers.toshiba.co.uk/c...4&DISC_MODEL=0

    Така и така само си говоря, така че може още малко памет и .. ако че е малко стар вече[:D]


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    22
    #7

    Test na TFT monitor

    veche e pri mene. Mnogo sam happy, che njama myrtvi pixeli. Javno e goljam kasmet. shtoto w knijkata pishe, che do 6 na ekran bilo normalno i ne podleji na garanzija.

    Inache e napravo jestnok. Serious sam 1 hvarchi. No s colin mcrae 2 ima problem. Malko nasicha... Shte widim kato drapna patcha dali shte se opravi.

    Ne znam kak ste gi napravili 2950 tochki. az poveche ot 2500 ne moga da izkaram. Nastroikite ne sam gi pipal. Ne znam dali moje da se pravi O/C na tova neshto, no predpochitam da ne probvam.

    Drugo neshto koeto me podrazni e, che ne chete CDta multidisk 99 min. A predi njakolko dena si kupih zjal spindel ot tjah. (( Shte tarsja drugi. Inache s DVD njama griji. I TV-outa e super. Ako imase i SPDIF shteshe da e nezamenim...

    Tzenata mu v BG - 1405 USD ne moga da si objasnja shto e tolkoz niska. Gledam po inet magazinite navanka e kam 1800 USD ?!? Njamoj moje li da me svetne???

    Kato porabotja oshte malko shte spodelja i drugi vpechatlenija

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PC Security Test v4.5.0
    От ru-boy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 16
    Последно: 22-07-06, 22:42
  2. Sound test
    От JOJO във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 17-07-04, 12:33
  3. test na GB R9000Pro?!?
    От urko във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 12
    Последно: 31-08-03, 05:17
  4. Test na DirectX 9
    От buggy във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 06-01-03, 16:12
  5. Memory test
    От brrr19 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 18-11-02, 03:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе