Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Лазерен принтер !?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #1

    Лазерен принтер !?

    Трябва ми лазерен принтер. 250-300$

    Гледам има някакви боклуци по фирмите, но никаква представа нямам от лазерни принтери.



    Препоръки?[:-blindfold]

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Лазерен принтер !?

    hp 6l - работи стабилно и като локален, и в мрежа. консумативи на нормална за лазерен цена, добро качество, не знам на нашия в офиса колко страници сме набримчили, но определено са много и досега сме сменяли само барабана. ще кажете "то не е шега работа", но страниците досега се броят определено в десетки хиляди. това е лазерният принтер, върху който имам най-богати впечатления и само за него мога да говоря. дори и на удар с юмрук издържа [:D]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #3

    Лазерен принтер !?

    6L го няма вече никъде!? 1000 е най-ниския клас...

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Лазерен принтер !?

    DeathKnight, не си купувай лазерен принтер с буквата L като този 6l. Иначе HP-тата са много здрави. На пловдивския панаир имаше една фирма която продава евтини принтери втрора ръка. Също можеш да си вземеш ново OKI 14ex. Казват че било много добро и имало много екстри. На него не му се сменя валяка(барабана) а само тонера. Това прави печата много евтин.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Лазерен принтер !?


  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Лазерен принтер !?

    julian, като казах "сменяли барабана" имам впредвид не редовно, а еднократно поради изхабяване. btw - "l" в случая стои за "laser" и няма как да го няма [].

    иначе, deathknight, знам че е стар модел, но ако си намериш втора ръка неизползван според мен няма да си набутан.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #7

    Лазерен принтер !?

    LaserJet 6L - 130$

    LaserJet 5 - 220$



    Neshto se navivam na 5cata.. trjbva da hodja da gi vidja

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Лазерен принтер !?

    По добре петицата. Като го гледаш принтера виж кво показва брояча да знаеш колко е използван. Гледай да има поне 6 месеца гаранция.

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #9

    Лазерен принтер !?

    Kyocera li beshe ili nesto takova, ne moga da ti kaja to4no kak se kazva markata 4e ne se sestam sega. Oba4e sa jelezni, az li4no imam HP1200 Series i sum mnogo dovolen, zeh si go stoto nqmashe Kyocerata. Prosto pri HPto sebestoinostta na stranicata e 10 stotinki primerno dokato pri Kyocerata e 2 stotinki.

  12. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #10

    Лазерен принтер !?

    По добре не гледай колко страници е отпечатал, а пусни няколко да видиш дали сега печата добре. Иначе разбира се, че 5 е по-хубава, те тия дето ти го предлагат да не са тъпанари, че да му искат 90 бъкса отгоре.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    Лазерен принтер !?

    T, всеки принтер със нова касета ще печата добре. Kayso, Kyocera-та наистина за железни но и по скъпи. При тях барабана не се сменя никога а само се пъни със тонер и затова печата е много евтин. HP1200 e офис принтер. Печата добре и е постскрипт, но механиката му не е здрава.

  14.  
     
  15. T
    T е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    287
    #12

    Лазерен принтер !?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Julian


    T, всеки принтер със нова касета ще печата добре.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Не съм съгласен, ако му е повреден барабана или лазерното устройство няма да печата никак добре. Виждал съм доста принтери с прецакани барабани и новия тонер няма как да ги оправи.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #13

    Лазерен принтер !?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by T


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Julian


    T, всеки принтер със нова касета ще печата добре.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Не съм съгласен, ако му е повреден барабана или лазерното устройство няма да печата никак добре. Виждал съм доста принтери с прецакани барабани и новия тонер няма как да ги оправи.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Ами барабана нали е в касетата. Като я смениш сменяш едновременно тонера и барабана.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #14

    Лазерен принтер !?

    FearMe, izvinyavai no "L" ne oznachava "Laser", a "Light" ili "Little". Spravka - po-starite modeli na HP LaserJet kudeto imashe bukvi kato M, MP ili vuobshte bez bukvi, a "L" beshe nai-niskia klas. Ne go priemai kato zayajdane, iskah da poyasnya kakvo predstavlyava 6L.

    BTW, imam opit s lazerni printeri Kyocera i bih kazal che sa mnogo izdurjlivi i evtini kato cena na kopieto. S keramichen baraban sa i na praktika pri normalna eksploatacia, ako chovek nyama za zadacha da izvadi barabana ot stroya, toi izdurja mnogo, na teoria 100000 kopia, a na praktika ne znam, no ne e malko. Za smetka na tova sa malko po-skupi za kupuvane, no tova se kompensira. Ne znam kolko vurvyat vtora ruka... ne sum sreshtal po ofertite, no ako namerish i ne ti e mnogo skupo vzemai. Tova ot men.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #15

    Лазерен принтер !?

    Taja tema ne e aktualna veche

    za info vzeh si Lexmark 210e

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Търся Лазерен Принтер
    От blaji във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-14, 18:31
  2. Избор на лазерен принтер
    От squash във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 06-06-09, 20:13
  3. Лазерен принтер и DOS
    От dallaz във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-06, 12:38
  4. Лазерен принтер за дома
    От Whiskey във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 19-07-05, 17:32
  5. Лазерен принтер и DOS
    От WarLord във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 12-05-03, 16:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе