Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21

Преходник oт s-video

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #1

    Преходник oт s-video

    Има ли преходник от s-video към два кабела-камбанки, защото видеокартата ми е с s-video изход (кръгъл жак с 4 pin-а) а телевизора ми е с камбанки??? и къде има такова чудо

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    Преходник oт s-video

    laMARTIN sorry ama da ne otvariam nova tema, ta iskam da pitam:znaci TV-to mi e s evro buksa(mai taka se kazvashe) ta iskam da e s dupki...za audio video kabel...ne mu znam imeto ili ne se seshtam sega.moge li da stane takova neshto ili novo TV...?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #3

    Преходник oт s-video

    Отговор и но двато въпроса:

    1. Да, има преходник от S-video към чинч, обикновено върви с видеокартата, но се продава и отделно - виждал съм в Conrad, а също и в магазините на последната пряка преди Лъвов мост, вдясно, в посока към гарата.

    2. Казва се EUROSCART и също има преходници. Има и цели кабели чинчове към EUROSCART - аз ползвам такъв и съм доволен - продават се на същите места.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #4

    Преходник oт s-video

    ti za kakvo go polzvash...na men mi triabva za TV out na video kartata...ne znam video kartite da polzvat takava buksa

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Преходник oт s-video

    crashoverride, то само от едната страна е скарт [], от другата е s-video (откъм картата). a принципно можеш и сам да си го направиш с поялника... ако те интересува, ще ти кажа кои изводи на скарта за какво са. (по бегъл спомен на горния ред последните 2 са за ляво/дясно аудио, а долу предпоследния за видеото... трябва да проверя, поне преди година си правих преходник скарт-чинч и съм го забравил)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #6

    Преходник oт s-video

    Emi az bih predpochel da si go kupia za 1-2 leva otkolkoto da si igraia cial den ama ako ne si namera takova cudo shte ti se obadia

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #7

    Преходник oт s-video

    То, че не е 1-2 лева, не е...(малко повече[]), но си върши идеална работа. Ползвам го за да гледам DVD и DivX на TV.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #8

    Преходник oт s-video

    Stan...kolko e?niama da dam poveche ot 5 kinta pri uslovie che moga i sam da si go naprava...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    113
    #9

    Преходник oт s-video

    На "Пиротска" има такива кабели.10 м.S-VHS на два чинча е 5 лв.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #10

    Преходник oт s-video

    Kade na pirotska...tova e dosta goliamo poniatie

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #11

    Преходник oт s-video

    Crash,

    Pri SCART preodnicite ima zna4enie dali e OUT ili IN kum 4in4 (ima i combinirani s prevklu4vatel), taka 4e vnimavai kakvo ti davat...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #12

    Преходник oт s-video

    V Konrad ima prehodnizi EUROSCART/Chinch - ima si prevkljuchvatel za kakavto govori Trastikata i e kam 1.80 lv. Poneje mi trjabvashe po-dalag kabel, a ne namerih nikade S-Video/EUROSCART, s tozi prehodnik + S-Video/Chinch kabel si reshih problema. Osven vsichko drugo prehodnicheto ima i S-Video izhod, no ne sam go probval.



    P.S. a njakoj da znae dali moje da se nameri S-Video/S-Video kabel, ama po-dalgichak ot tezi deto varvjat obiknoveno s kartite? I shte ima li razlika v kachestvoto na obraza v sravnenie s S-Video/Chinch kabel?

    .

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #13

    Преходник oт s-video

    bah sa veche verno triabva da hoda do tam...i za toia prehodnik i za temo-lepenki...Tova ako ne se luga beshe na xr.botev v edna priaka nali taka...

  17. jay
    jay е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    251
    #14

    Преходник oт s-video

    Във всяка уважаваща себе си фирма за компютри има такива кабели.

    Още повече - трябва да вървят с картата. Подозирам обаче, че наш'те балкански момчета са открили нова бизнес ниша - разкомплектоване на хардуера и продаване на парче.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #15

    Преходник oт s-video

    Моят е от Conrad, няма никакви превключватели, просто от EUROSCART към чинч, всички връзки - Video-Out, Video-In, Audio-Out (ляво и дясно), Audio-In (ляво и дясно). Това е най-доброто - включваш всичко и не пипаш повече. Но не помня вече колко точно струваше. В същото време на втория скарт съм си сложил обикновен преходник за чинч (само вход), където ми е включено видеото - то е само плейър. Така единственото сложно нещо [], което правя е да пусна компютъра и да му сложа диска, оттам нататък действам само с дистанционните (3броя) - абе, мързелива работа...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Преходник за US зарядно
    От stunbg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 14:24
  2. Преходник VGA - DVI
    От Mindbased във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 20-09-09, 17:28
  3. преходник VGA-DVI-D
    От monto във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 20-03-09, 07:57
  4. Преходник за 1,8" HDD
    От Black Adder във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 14-06-06, 20:43
  5. Преходник за КТ133(А)
    От mitco във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-04, 11:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе