Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #16

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by XM6002B


    DPetrov - tova za brojacha mnogo me vpechatli. Da znaesh sluchajno ot kade moga da namerja takava programa za TEAC???

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Къде се буташ в А група па и ти?[:D]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    12
    #17

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    Samo da dobavia 4e na Sony CD i CDRW ustrojstwata se praviat ot BTC taka 4e si pravete izvodite

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #18

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by D_M_X


    Samo da dobavia 4e na Sony CD i CDRW ustrojstwata se praviat ot BTC taka 4e si pravete izvodite

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Това не го знаех, но ако е вярно жалко за компания като Sony

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #19

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Legolas

    janko, кажи ми моля те отде да си взема teac с 2 години гаранция???

    Благодаря!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Е три въпросителни сложих и пак не ми отговори!

    Май не разбираш какво ти казвам. А то е, че не ме интересува толкова качеството а гаранцията! Като го дават с две години това SONY да не мислиш че ще се набутат??? Нали ако е некачествено ще се побъркат. Явно целта на SONY е да покажат че вече имат качествен продукт (което също не ме интересува!) Пак казвам:

    <font color="red"> ЗА МЕН ВАЖНА Е ГАРАНЦИЯТА, А ДРУГИ CDRW С ДВЕ ГОДИНИ НЕ НАМЕРИХ!! </font id="red">

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #20

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Legolas


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Legolas

    janko, кажи ми моля те отде да си взема teac с 2 години гаранция???

    Благодаря!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Е три въпросителни сложих и пак не ми отговори!

    Май не разбираш какво ти казвам. А то е, че не ме интересува толкова качеството а гаранцията! Като го дават с две години това SONY да не мислиш че ще се набутат??? Нали ако е некачествено ще се побъркат. Явно целта на SONY е да покажат че вече имат качествен продукт (което също не ме интересува!) Пак казвам:

    <font color="red"> ЗА МЕН ВАЖНА Е ГАРАНЦИЯТА, А ДРУГИ CDRW С ДВЕ ГОДИНИ НЕ НАМЕРИХ!! </font id="red">

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Ми то няма с 2 год гаранция. Само ако някоя фирма по собствена инициатива ти я даде записвачката...срещу доплащене примерно, но не вярвам

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    кое ви шашка за sony и btc?!

    случайно знаете ли т.нар. ibm монитори и cd-r какво производство са?

    ако не знаете да ви кажа: lite-on

    то не е речено, че като е световна марка и всичко сама си произвежда. да не коментираме подобни неща, защото ще се изненадате какво купувате, а си мислите, че плащате известна марка...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #22

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    Ами аз наскоро си взех LG 48/16/48... когато имам някакви впечатления, ще ви кажа. Засега е супер (msg: [Slero се почуква по главата])

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #23

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by FearMe


    кое ви шашка за sony и btc?!

    случайно знаете ли т.нар. ibm монитори и cd-r какво производство са?

    ако не знаете да ви кажа: lite-on

    то не е речено, че като е световна марка и всичко сама си произвежда. да не коментираме подобни неща, защото ще се изненадате какво купувате, а си мислите, че плащате известна марка...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Da de, ama za Lite On shte "chuesh" dobri neshta iz Net-a, a za BTC...

    >

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #24

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by janko


    Ми то няма с 2 год гаранция. Само ако някоя фирма по собствена инициатива ти я даде записвачката...срещу доплащене примерно, но не вярвам

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Браво на великата фирма VOODOO Computers (светоен лидер в продажбата на записвачки), която дръзва да увеличи гаранцията от 1 на 2 години на най-ненадеждния продукт и то само срещу 68$ - те явно обичат да рискуват и със сигурност си ги ремонтират сами (щтото нали производителя им дава само една година)

    Браво на тях!

    Между другото не ги продават с доплащане за втора година а просто гаранцията им е две! (и цената е отпреди 3 месеца близо)

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #25

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!


  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    12
    #26

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    btw Teac s 2 god garancia --> www.adsysgroup.com

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #27

    Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!

    Благодаря ти D_M_X - ако това го знаех преди 3 месеца нямаше да имам sony сега

    Както и да е последното си бачка екстра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Перфектен Sony Ericsson Vivaz U5i 189 лв. (пълен пакет + гаранция)
    От konuka12 във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 13-05-12, 18:28
  2. Отговори: 1
    Последно: 15-03-12, 09:53
  3. Не си купувайте липов чай!!!
    От Wise във форум Черен списък
    Отговори: 11
    Последно: 09-08-11, 15:47
  4. Не купувайте от Лексгруп!
    От valerko във форум Черен списък
    Отговори: 6
    Последно: 19-11-09, 20:04
  5. Не купувайте...
    От Lamia във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 29-06-01, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе