Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 91

koq e naj-dobrata zapisva4ka

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,558
    #31

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by XM6002B

    P.T. .... i oshte vednaj savet ot men - pisachkite polzvajte SAMO ZA PISANE na diskove - shte izdejanat sas sigurnost poveche vreme.

    >

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Аз това го дъвча от доста време, ма много малко хора слушат....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #32

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    MANIAK

    Moqta beshe v kutiq. Reatailche. Obache v paketa nqmashe SCSI kontroler inache vsuiichko drugo beshe kato vuv tvoq paket, samo deto programata za pisane beshe EASY CD Creator 4.0. Kupih si SCSI za 25 dolara i ot togava veche 1 godina stana sum dovolen. Samo edin disk mi e skapala i to kogato bivshiq mi WIN XP zabi povreme na zapis.



    Yamaha - q maha q ne maha. )


  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    84
    #33

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    S 1 priqtel predi pove4e ot 2 godini napravihme kombina i si vzehme Teac cdr scsi 8x32. Tyi kato delim parite ot zapisite si vodim to4na smetki i dodq e navyrtqla nad 2600 diska i to se ot na6te lubimite ni bylgarski podlojki. Ku4eto vyrvi i da 4ukna na dyrvo! dano na izdyrji o6te. *-mata mu skorost vze da umalqva i na zapisani na neq diskove ponqkoga precakva po nqkoi fail. Ot 3-4 meseca pi6em na 6-ta skorost i nqma problemi. Bavno no slavno

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #34

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    не ми говорете за Nec, LG и разни подобни измислени марки

    подложете едно CD или записвачка на сериозно натоварване и тогава пишете глупости колко велики били подобните боклуци

    в залата имам Teac CD 40x и цяла година НЕПРЕКЪСНАТО копирах филми по клиентските ПС-та с него

    след близо година юнашко юркане започна да прави проблеми и взех НЕК 52х - работеше по-бързо от Теак-а ама познайте колко време изкара в залата - точно 2 месеца - работи, ама половината дискове не може да ги прочете до края

    така че като пишете че едно нещо е ХУБАВО, няма да е зле преди това да питате някой, който ЮНАШКИ го е използвал, защото аз имам приятели, които имат например ACER CD-ROM's, които са по на 5 години, и досега са прочели по 10 диска само...

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #35

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    Lightmaster, tova DVD TEAC, da ne e ot tia deto sa gi napovkaraha - Most i koi tam oste... Az sam kazval za originalnostta na neshtata ot Most (poniakoga), ama tva DVD AMA HICH NE MI IZGLEJDA ISTINSKO, mai ste otvoria edno da vidia



    A za pisachkite - ami Plextor-a e super, ama (pak) $$$

    Yamahata sashto, ama (pak) $$$

    A TEAC e $$ v sravnenie s LG/NEC i t.n.

    TAKA CHE MOJE I LG-to da e dovolen izbor, za hora deto ne pishat po 20 diska dnevno - te da si kupuvat PLEXTOR

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #36

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    Напълно съм съгласен с Eddie ако говорим за съотношение цена/качество TEAC е без конкуренция.А колкото до LG един приятел си взе и не му бачка с някои марки дискове - е това ако не е супер тъпо!А да не говорим един друг пич каква беля си взе с едно Сони...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #37

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    e stiga ve TEAC si e DVD ti pak 4ak tolkoz .....

  10. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #38

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    Lightmaster, do tolko li samo stiga Tbreda ?

    Danoto dnes ste go probvam, no niama da go vzema stoto veche sa gi prodali i dvete v Comp.Office , obache ima Tbred i moga da go smenia za moito Palomino i oste se chudia ????

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #39

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    YAMAHA CD-RWF1 44x24x44

    edna ot nai-dobrite 110 $

    nai-tihite

    nai sigurnite pri zapis

    nai-burzata pri CD-RW i DAE

    nai-burza pri klonirane

    i oshte mnogo drugi

  12. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    944
    #40

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Eddie


    не ми говорете за Nec, LG и разни подобни измислени марки

    подложете едно CD или записвачка на сериозно натоварване и тогава пишете глупости колко велики били подобните боклуци

    в залата имам Teac CD 40x и цяла година НЕПРЕКЪСНАТО копирах филми по клиентските ПС-та с него

    след близо година юнашко юркане започна да прави проблеми и взех НЕК 52х - работеше по-бързо от Теак-а ама познайте колко време изкара в залата - точно 2 месеца - работи, ама половината дискове не може да ги прочете до края

    така че като пишете че едно нещо е ХУБАВО, няма да е зле преди това да питате някой, който ЮНАШКИ го е използвал, защото аз имам приятели, които имат например ACER CD-ROM's, които са по на 5 години, и досега са прочели по 10 диска само...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Ne govorehme za CD-ta, no stom pochna - imam NEC 40x - samo proveri koga e proizveden.... a e bil na miasto deto..mi da ne ti kazvam, no i do sega chete perfektno - a az dosta diskove vartia, i to s po 20-30 sesii i kalcat na tiah kato ludi CD-ROM-ite... no toia izdarja, prednoto mi beshe TEAC i go prodadoh na edin murgav pich za 25lv - q nali se seshtash sto ?

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    265
    #41

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    Ако може и аз да напиша нещо от гледна точка на потребител ( записвам на чужди писачки и затова не мога да коментирам).

    Името на темата май беше – най-добрата записвачка, а не съотношение цена/качесво. Записвачката за мене е като да си купиш маратонки/обувки и т.н. – като си купиш скъпи/удобни/качествени/водоустойчиви и т.н такива ги носиш да речем 1-2 години и през всичкото това време ползваш това качество. А не като да купиш два чифта евтини за същия период от време, и да казваш – да ама са чисто нови. Отплеснах се, но непрекъснато ми пращат запиасни дискове на незнам какво си, от незнам какво си и да ви кажа CD-roma ми различава безпогрешно кога е правено от боклук на боклук и кога не. Та за мен е без значение ако записващия твърди, че записвачката му е записала 2000 диска, след като при всеки един от тези дискове се кръстя дано го прочете, дано няма проблеми и подобни. Едно е да купуваш за в къщи, на която ще записваш от време на време и знаеш, че след две години ще си купиш морално и физически нова записвачка, и съвсвем друго за сериозна експлоатация – там фактора време не играе роля.

    Който не е съгласен нека си купува платненки от по 4лв и ги сменява всяка втора седмица.


  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #42

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    Пък аз ще карам с галошки - леки, гумени, от по 2.50

  16. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #43

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by F-15E


    YAMAHA CD-RWF1 44x24x44

    edna ot nai-dobrite 110 $

    nai-tihite

    nai sigurnite pri zapis

    nai-burzata pri CD-RW i DAE

    nai-burza pri klonirane

    i oshte mnogo drugi

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Настина е много тиха, за разлика от 16х10х40. А има и едно нещо - Optimum Write Speed Control, дето определя скоростта на писане според медията, така лъсват доста факти за разни сд-та дето пише 48х на тях, а се записват на 16х (например Принко) :-))

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #44

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    mejdu drugoto s novia firmware na YAMAHA za CRW-F1E 1.0d

    veche dava vuzmojnost da se zapisva RW na 32X. Ot YAMAHA preporuchwat obache da se izkluchi "Optimum Write Speed Control" v opciite v NEROTO.

    Wse oshte v BG nqma takiwa dsikowe no wse pak e dobra opciqqq.

    A i zabravih da kaja neshto koeto e naistina maniqshko. KOgato chete CD -ta sveti s neonovo sinio i miga a kogato peche s PURPURNO SINIO_CHERWEN cvqt nqkwa takawa smeska. Naistina maniashko YAMAHA sa pomislili za fenowete. Zaslujava si 4 mesechnoto otdelqne ot zaplatata.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #45

    koq e naj-dobrata zapisva4ka

    Най-новият фърмуер е от вчера - 1.0f. Колкото до 32х - не си разбрал - отнася се до CD-R дисковете, а не до CD-RW.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Zapisva4ka LG ili NEC ????
    От g_velev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 35
    Последно: 27-12-02, 15:09
  2. Poblem sus CD i zapisva4ka?
    От CreatoR във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-11-02, 22:37
  3. Pitane za Zapisva4ka!!!!
    От simple_man във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 01-11-02, 01:10
  4. Logitech MouseMan Dual Optical - po dobrata mishka
    От Kayso във форум Общ - хардуер
    Отговори: 39
    Последно: 09-08-02, 09:48
  5. Koia e nai-dobrata IDE zapiswa4ka?
    От usi във форум Общ - хардуер
    Отговори: 44
    Последно: 11-03-02, 19:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе