Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

CASE със екстри..

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    8
    #1

    CASE със екстри..

    [img]../forum/images/speech/icon_speech_yes.gif[/img]<font face="Andale Mono"></font id="Andale Mono">Някой може ли да ми каже от къде да си закупя кутия за компютъра, но от онези огромните, където от страни, вместо грозни ламарини, имат стъкло и се вижда всичко в машината!???<font color="blue"></font id="blue">[:-apple]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    CASE със екстри..

    Ами аз да ти кажа, скоро пидах на ПЕРСИ, там имат CHIEFTEC, обаче ето за това моделче http://www.chieftec.com/products/scorpio/tx10w.htm , виж какво ми отговориха - "Качеството наистина е чудесно, а цените умерени. TX-10W е 89 USD без ДДС с 360W истинско захранване."

    А колкото до прозорчето, ми отговориха това: - "Имаме ги на склад. Цената на комплекта (прозрачен капак с вентилатор и неонова светлина) е 50 USD."

    Иначе РИСК внасят ANTEC, ама и там са едни цени, да ти настръхне косата!



    Ти си предценявай, дали си струват парите Аз съм се навил сега за една такава от ПЕРСИ, ама да видим кога ще мога да прескоча до София.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    8
    #3

    CASE със екстри..

    Сега отивам да поразгледам каквото ми препоръча.. пак ще ТИ пиша по-късно.. даже може и вечерта да е..

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    8
    #4

    CASE със екстри..

    Ъъъъ.. аз защо не виждам прозорци!?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #5

    CASE със екстри..

    Имам го тоя CHIEFTEC само ,че е black.Впечатленията ми: много стабилна кутия(към петнайсетина килца-баси!)удобна,красива много хубаво захранване и много екстри(ама няма прозорци) заради косто си заслужава парите.

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    CASE със екстри..

    Zygot - какви пари я взе и от къде, ако не е тайна ?



    BRABUS - как да няма прозорци бре, на заглавната страница на ANTEC, дето съм ти дал линк, точно такава кутия е показана А на CHIEFTEC можеш да погледнеш ТУК и ТУК

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #7

    CASE със екстри..

    Abe ima i drug variant:vzimash si kutia na po-normalna cena...i namirash niakade kadeto regat s lazar, regesh kakvoto ne ti trebe i si kupuvash nekva prozrachna plastmasa, zalepvash ia za kapaka i ei ti djam!Sled tva si kupuvash edna neonova lampa na 12V i ia vrizvash za zahranvaneto-ei ti go i dvetkaneto...verno che e po-igrachka ama spored men shte izleze po-tunko.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #8

    CASE със екстри..

    Кутията си я взех от hardwarebg shop-a ,

    a цената май беше 90-100$

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    8
    #9

    CASE със екстри..

    Ще помисля по предложението на CRASHOVERRIDE, само къдено от нето едно изказване до сега не ми стана ясно, къде в София има голяяями кутий. Защото няма да е интересно на нормалната кутия да и отрежа "главата", не мислите ли!? Все пак тази кутия /стандартната/ малко или много е по-запълнена, от колкото ще да бъде една голяяямичка. Тогава и ефекта от неоновите /или LЕD както забелявам са наричани още/ лампи и светещите вентилатори май не ще да е пълен.



    Защо някой хора след изказването си, най-отдолу си изписват и данните за системата!? Аз от скоро съм тук /то това май е видно де/ но.. ТРЯБВА ЛИ И АЗ ДА СИ НАПИША КАКВА МИ Е МАШИНАТА, АКО НЕ Е ИЗПЪРЖЕНА!???

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    8
    #10

    CASE със екстри..

    Че съм индианец - ТАКЪВ СЪМ, но какво значи /и къде е/ този "hardwarebg shop"!???

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #11

    CASE със екстри..

    Ami probvaj na www.hardwarebg.com [:D]

    >

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #12

    CASE със екстри..

    BRABUS - кутии продават в ПЕРСИ и РИСК както ти казах

    А "hardwarebg shop" е http://www.hardwarebg.com/, и кликаш върху Магазин и толкоз

  16. Novice
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    8
    #13

    CASE със екстри..

    Аааа.. голямо МЕРСИ на XM6002B и на KAYSO :-)

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    118
    #14

    CASE със екстри..

    Az si zemah Antec 1080AMG. Razkoshna kutiq, tymnosiv metalic - sichko ima deto moze da synuwa chowek ot risk. Verno mnogo debelo izleze -168 EURO s DDS-to, ama twa e kutiqta w ziwota. Ima po evtini modeli s malko po-feature poor zahranwane i sa cherni. A sega ima i nowi modeli s prozorche i neoni, otdelno se prodwat razni sweteshti accessoari za tqn. Strahoten airflow, Na stariq mi Pentium III-S 1,5 GHz mu padna ot 46 na 36 gradusa temperaturata na full load. I case-, vypreki 6-te!!! si ventilatora e absolutno bezshumen. Chieftecite sa malko po -grubi, videh gi na BYTE, no systo sa dobri. Goworq za big tower cases, drugoto sa taburetki

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #15

    CASE със екстри..

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by BRABUS


    Защо някой хора след изказването си, най-отдолу си изписват и данните за системата!? Аз от скоро съм тук /то това май е видно де/ но.. ТРЯБВА ЛИ И АЗ ДА СИ НАПИША КАКВА МИ Е МАШИНАТА, АКО НЕ Е ИЗПЪРЖЕНА!???



    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ami systemata mi e izpisana v signaturata, i ne e zadulgitelno.Nikoi ne moge da te zadulgi da si napishesh kakvoto i da e v signaturata.

    Za goliama kutia..ami raztursi se, az sum s codegen 9001 i ako i rezna kapaka shte stane dobre zashtoto ne e koi znae kolko pulna, no ako iskash da si regesh kapachi ili da si kupishe neshto gotovo ti preporuchvam da pomislish purvo dobre za drugo raboti, krugli IDE kabeli i ei takiva dreboliiki



    Iskashe mi se da ti kacha dve snimki na edna podobna na 9001 kutia no sa mnogo goliami zatova shte ti dam linkove do tam kudeto sum gi kachil

    http://free.bol.bg/crashoverride/DSCF0013.JPG

    http://free.bol.bg/crashoverride/DSCF0015.JPG

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Екстри при климатиците
    От to4nia във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 48
    Последно: 30-01-12, 00:29
  2. Продавам: Лаптоп с екстри
    От Nistel във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 10-02-07, 03:58
  3. XBOX с екстри на супер цена
    От yavor44 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 19-07-06, 16:02
  4. Java, мелодии, картинки и други екстри
    От Yustas във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 19-11-03, 00:19
  5. Екстри за разбирачи
    От Lamia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 17-03-02, 09:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе